Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

60 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1515 mp, Cerneteaz, Timis

Cerneteaz

1.515 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

464.688 €
/ lună 36 € / mp / lună

Teren Industrial 12.908 mp Covaci | PUZ Aprobat ...

Cerneteaz

12.908 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
6

1.200 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu comercial/ birouri, bloc nou | SAD | Cal ...

Cerneteaz

105 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

464.688 €
/ lună 36 € / mp / lună

Covaci - teren industrial 12908 mp - fron strad ...

Covaci

La ~5km distanță

12.908 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

55.250 €
/ lună 85 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren Intravilan Covaci | 85 EURO ...

Covaci

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

489.999 €
/ lună 35.00 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare Covaci | 14.000 mp ...

Covaci

La ~5km distanță

14.000 mp teren
2E

Agenție

2 luni în urmă
5

45.285 €
/ lună 69.99 € / mp / lună

Teren pentru individuala sau duplex 647mp | Cov ...

Covaci

La ~5km distanță

647 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
4

190.000 €
/ lună 95 € / mp / lună

Covaci - Teren Intravilan

Covaci

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren cu PUZ 30.000 m2 in Covaci

Covaci

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

47.000 €
/ lună 69.94 € / mp / lună

Teren intravilan, 672 mp, in Covaci

Covaci

La ~5km distanță

672 mp teren
Agenție

8 ore în urmă
8

32.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Parcela Intravilan | 650 MP | Covaci | Comision ...

Covaci

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

700 €
/ lună 2.92 € / mp / lună

Hală industrială pentru producție ușoară | Cova ...

Covaci

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
5

269.000 €
/ lună
269.999 €
71.96 € / mp / lună

Teren pretabil pentru spatii agrement 3738 mp | ...

Covaci

La ~5km distanță

3.738 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
3

3.748 €
/ lună 2.97 € / mp / lună

Hala industriala 1260 mp langa autostrada si c ...

Giarmata

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
3

2.950 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala + birouri, 590 mp, Giarmata

Giarmata

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
17

6.500 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Cladire de birouri, spatiu depozitare si curte ...

Giarmata

La ~5km distanță

1.130 mp utili
5.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
14

4.800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Hală industrială – Giarmata.

Giarmata

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

3.500 €
/ lună

Depozit de închiriat în Timișoar ...

Giarmata

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial Dumbravita

Giarmata

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
12

3.200 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat, Zona Aeroport

Giarmata

La ~5km distanță

380 mp utili
840 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

32.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spațiu cu rafturi pentru Logistică/Depozitare

Giarmata

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 33.880 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri

Giarmata

La ~5km distanță

1.100 mp
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
19

4.500 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Clădire de închiriat – 800 mp u ...

Giarmata

La ~5km distanță

800 mp
2025
2E
Agenție

5 luni în urmă
17

6.499 €
/ lună 7.06 € / mp / lună

COM 0% Hale servicii, birouri ?i depozitare de ...

Giarmata

La ~5km distanță

921 mp utili
1.398 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

20 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

inchiriez Spatiu comercial 210 mp

Giarmata

La ~5km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

764 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

TEREN de 1800mp, DE INCHIRIAT, in Giarmata

Giarmata

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

3.509 €
/ lună
2.900 €
9.41 € / mp / lună

Hală industrială 373mp – Giarmata.

Giarmata

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
2

64.900 €
/ lună 40.56 € / mp / lună

Giarmata - teren intravilan constructie casa - ...

Giarmata

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

7.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Hala industriala 500 mp + birouri, 1398 mp tere ...

Giarmata

La ~5km distanță

500 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
4

5.200 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriez 2 hale industriale lipite, 800 mp tot ...

Giarmata

La ~5km distanță

800 mp utili