Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loc de casa teren intravilan 1200m

Central, Zimnicea

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

17.000 €
/ lună 303.57 € / mp / lună

ofer spre inchiriere sau vanzare spa?iu comerci ...

Zimnicea

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

17 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial in Zimnicea

Zimnicea

56 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

54.000 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, Comuna Nasturelu, Jud ...

Năsturelu

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

54.000 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, Comuna Nasturelu, Jud ...

Năsturelu

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

54.000 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, Comuna Nasturelu, Jud ...

Năsturelu

La ~10km distanță

60.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez teren spatiu comercial

Fântânele

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez teren spatiu comercial

Fântânele

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez teren spatiu comercial

Fântânele

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

6.871 €
/ lună 5.55 € / mp / lună

Casa si teren 1239mp Suhaia central

Suhaia

La ~10km distanță

1.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

6.871 €
/ lună 5.55 € / mp / lună

Casa si teren 1239mp Suhaia central

Suhaia

La ~10km distanță

1.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

6.871 €
/ lună 5.55 € / mp / lună

Casa si teren 1239mp Suhaia central

Suhaia

La ~10km distanță

1.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

118 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

inchiriere spa?iu comercial

Bragadiru

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

118 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

inchiriere spa?iu comercial

Bragadiru

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

118 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

inchiriere spa?iu comercial

Bragadiru

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Padure de vazare 33 Ha comasat Arges (Micesti, ...

Păuleasca

La ~20km distanță

330.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Padure de vazare 33 Ha comasat Arges (Micesti, ...

Păuleasca

La ~20km distanță

330.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

15.292 €
/ lună 9.69 € / mp / lună

Cota de 1679/1758 din teren-Loc. Mirosi, jud. A ...

Păuleasca

La ~20km distanță

1.578 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Padure de vazare 33 Ha comasat Arges (Micesti, ...

Păuleasca

La ~20km distanță

330.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

15.292 €
/ lună 9.69 € / mp / lună

Cota de 1679/1758 din teren-Loc. Mirosi, jud. A ...

Păuleasca

La ~20km distanță

1.578 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

1.172 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Teren Branceni, ID: R2942560

Brânceni

La ~25km distanță

613 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

1.172 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Teren Branceni, ID: R2942560

Brânceni

La ~25km distanță

613 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial 250 mp (deasupra Profi) - Tiga ...

Țigănești

La ~25km distanță

250 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriere platforma betonata pentru benzinarie

Furculești

La ~30km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriere platforma betonata pentru benzinarie

Furculești

La ~30km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Mosteni-Teleorman

Moșteni

La ~30km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Mosteni-Teleorman

Moșteni

La ~30km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

250 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Poroschia

La ~30km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

250 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Poroschia

La ~30km distanță

36 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
19

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

3 Hale metalice noi 2026 suprafata 550mp-fiecar ...

Poroschia

La ~30km distanță

550 mp utili
1.500 mp teren