Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

teren langa padure

Cătunu

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

30.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 3000 mp/Cadastru

Siliștea

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

12.000 €
/ lună 5.79 € / mp / lună

Teren de vanzare 2072mp!!!

Siliștea

La ~5km distanță

2.072 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

111 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez ferma hala depozit spatiu comercial 2 ...

Siliștea

La ~5km distanță

2.550 mp utili
2.550 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
11

3.531 €
/ lună
3.607 €
0.61 € / mp / lună

Teren extravilan Scurtu Mare, ID: R2928611

Albeni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

7.000 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Vand teren extravilan la uro cu 0.65 euro mp-10 ...

Șelaru

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18.000 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Teren 2.433mp intravilan sat.Sericu/Blejesti/TR ...

Sericu

La ~15km distanță

2.429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriez Spa?iu comercial

Roata de Jos

La ~20km distanță

150 mp utili
2.000 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

345.000 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Vindem teren agricol 40 ha , Dambovita , comasa ...

Vișina

La ~20km distanță

400.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 130 mp vad bun Visin ...

Vișina

La ~20km distanță

130 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Vanatorii Mari

Vânătorii Mari

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Inchiriez loca?ie comerciala 36m Corbii Mari ju ...

Corbii Mari

La ~20km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Negociabil, 3000+9000 intra+extra, 25min de Buc ...

Corbii Mari

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

80.000 €
/ lună 4.37 € / mp / lună

Vand teren extravilan Corbii Mari

Corbii Mari

La ~20km distanță

18.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Corbii Mari

La ~20km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

25.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren Extravilan 12500mp Corbii mari dubla desc ...

Corbii Mari

La ~20km distanță

12.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

21.250 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

WDP Industrial Park Corbii Mari, spatii industr ...

Corbii Mari

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

354.000 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Teren extravilan 66800 m2 , ideal investitii, C ...

Corbii Mari

La ~20km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

400 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda 50 ha

Corbii Mari

La ~20km distanță

500.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

10.000 €
/ lună 17.33 € / mp / lună

Micul tau paradis privat, 577 mp aproape de Buc ...

Vânătorii Mici

La ~20km distanță

577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Vanatorii Mici

Vânătorii Mici

La ~20km distanță

1.246 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

16.496 €
/ lună 6.71 € / mp / lună

Teren intravilan cota parte 3/4, Podu Corbencii ...

Podu Corbencii

La ~20km distanță

2.460 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

100 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu- Cazare - Muncitori - Teleorman - Arges ...

Central, Videle

La ~25km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

450 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 30 mp, parter

Central, Videle

La ~25km distanță

30 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

20.000 €
/ lună 43.96 € / mp / lună

Teren intravilan 455 mp

Central, Videle

La ~25km distanță

455 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

9.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren agricol intravilan Uliesti, sat Dogari, a ...

Mânăstioara

La ~25km distanță

4.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

0% comision - Teren intravilan, apropiere A1, i ...

Coada Izvorului

La ~25km distanță

22.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

105.000 €
/ lună 4.10 € / mp / lună

Teren Extravilan 2,5 Ha

Crevedia Mare

La ~25km distanță

25.606 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren intravilan - Crevedia Mare

Crevedia Mare

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

30.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Teren Crevedia Mare

Crevedia Mare

La ~25km distanță

2.100 mp teren