Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Teren de inchiriat pozitie excelenta, ideal pen ...

1 Mai, Alexandria

55 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

90.000 €
/ lună 1,730.77 € / mp / lună

vand spatiu comercial

Cuza Vodă, Alexandria

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

2.385 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

20.000 €
/ lună 1.16 € / mp / lună

Teren arabil extravilan zona Alexandria(Teleorm ...

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

17.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.200 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat - ideal birouri - fast-food ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Alexandria

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

573 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Inchiriere Hala pentru depozitare orei producti ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.200 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

inchiriere hala 350mp,1000mp parcare

Central, Alexandria

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

Magazin de cartier

Central, Alexandria

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

196 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Alexandria

Central, Alexandria

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

De inchiriat - birouri si cabinete diverse cent ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

80.000 €
/ lună 318.73 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Alexandria

La ~5km distanță

251 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

981 €
/ lună 9.81 € / mp / lună

Spatiu Comercial vis-a-vis de Liceul Pedagogic

Central, Alexandria

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600.000 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Teren de vanzare 8400 mp intravilan, zona C. Br ...

Brâncoveanu, Alexandria

La ~5km distanță

8.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

294 €
/ lună 29.40 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Sud, Alexandria

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

999 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial depozit terasa

Exterior Vest, Alexandria

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Spatiu Comercial

Central, Alexandria

La ~5km distanță

290 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Alexandria

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

579 €
/ lună 18.09 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial -Alexandria

Vest, Alexandria

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

350 €
/ lună 14 € / mp / lună

INCHIRIEZ spatiu comercial

Central, Alexandria

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

115.000 €
/ lună 112.30 € / mp / lună

Se vand 3 spatii comerciale utilate si function ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

1.024 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

250 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Poroschia

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

32.999 €
/ lună 66.00 € / mp / lună

Vand Teren in Nanov

Nanov

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

294 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Inchiriez Teren intravilan deschideri la strada ...

Nanov

La ~5km distanță

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan Nanov 1000 metri patrati - Int ...

Nanov

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

44.000 €
/ lună 62.15 € / mp / lună

Teren Intravilan 20m Latime in Nanov- iesire pe ...

Nanov

La ~5km distanță

708 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Loturi teren intravilan Nanov

Nanov

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

85.000 €
/ lună 70.83 € / mp / lună

Teren Nanov Langa Bazinul De Apa Han

Nanov

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

17.500 €
/ lună 11.42 € / mp / lună

Teren intravilan cu casa Mavrodin

Mavrodin

La ~10km distanță

1.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Padure de vazare 33 Ha comasat Arges (Micesti, ...

Păuleasca

La ~20km distanță

330.000 mp teren