Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

250 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Zamostea

Zamostea

27.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

95.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren 19000mp , iaz -120mp, Botosanita, Siret

Calafindești

La ~5km distanță

19.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

40.000 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Vand teren pentru casa.

Șerbăuți

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

58.000 €
/ lună 13.18 € / mp / lună

Teren intravilan, 4400 mp, zona centrala Zvoris ...

Zvoriștea

La ~5km distanță

4.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
11

11.770 €
/ lună 6.54 € / mp / lună

Teren Poiana Zvoristea cota parte 1/2, ID: R285 ...

Zvoriștea

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

46.999 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Teren intravilan 2950 mp

Vârfu Câmpului

La ~10km distanță

2.950 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

50.000 €
/ lună 15.36 € / mp / lună

Teren intravilan | Granicesti | 32 ARI

Grănicești

La ~10km distanță

3.255 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

175.000 €
/ lună 26.92 € / mp / lună

Teren 6500mp, 40ml deschidere la E85, Granicest ...

Grănicești

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.700 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Vand teren intrare Granicesti

Grănicești

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

24.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren langa padure, 4000 M, Padureni

Negostina

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

38.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren langa padure | 32 ari | Dragomirna | ID:1 ...

Dragomirna

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

44.100 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren langa padure | 21 ari | Intravilan | Drag ...

Dragomirna

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

85.000 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Teren cu suprafata de 8000mp ,situat in Mitocu ...

Dragomirna

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

24.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren de vanzare, 1500 mp - zona Dragomirna

Dragomirna

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
14

800 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala + teren 8000mp de inchiriat, zona Manastio ...

Central, Siret

La ~15km distanță

160 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Teren intravilan, 4200 mp, SIRET

Central, Siret

La ~15km distanță

4.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Siret

Central, Siret

La ~15km distanță

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

26.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan, dedicat constructie casa, 260 ...

Central, Siret

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Siret

Central, Siret

La ~15km distanță

40 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

30.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Oportunitate!! Teren intravilan, 2500 mp -drum ...

Central, Siret

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

66.500 €
/ lună 7.47 € / mp / lună

Teren extravilan, 8900 mp, Vama Siret

Central, Siret

La ~15km distanță

8.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

58.000 €
/ lună 10.59 € / mp / lună

Teren intravilan, oportunitate de investitie! 5 ...

Central, Siret

La ~15km distanță

5.478 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

139.000 €
/ lună 9.93 € / mp / lună

Teren la intrare in Siret E85

Central, Siret

La ~15km distanță

14.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

55.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan, Siret, 2500mp

Central, Siret

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Siret

Central, Siret

La ~15km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de inchiriat in orasul siret

Exterior Vest, Siret

La ~15km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

38.500 €
/ lună 28.31 € / mp / lună

Vand 1750mp intravilan in oras Siret

Siret

La ~15km distanță

1.360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

14.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare (parcele 700m2)!!

Siret

La ~15km distanță

700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Siret

Central, Siret

La ~15km distanță

40 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

35.000 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Teren intravilan, 1700 mp, deschidere la drum, ...

Central, Siret

La ~15km distanță

1.700 mp teren