Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valea Putnei

Valea Putnei

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

240.000 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Unicat! 17 Ha Hectare teren intravilan + extrav ...

Fundu Moldovei

La ~5km distanță

169.479 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ciocănești

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

138.000 €
/ lună
135.000 €
17.25 € / mp / lună

Teren la munte intravilan - bun pentru cabane, ...

Pojorâta

La ~5km distanță

8.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună
19.000 €
5.39 € / mp / lună

Teren de Vanzare Bucovina ! OPORTUNITATE

Pojorâta

La ~5km distanță

3.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

22.400 €
/ lună 24.89 € / mp / lună

Teren intravilan

Sadova

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

59.900 €
/ lună 29.95 € / mp / lună

Teren intravilan Vatra Dornei (1km de centru)

Central, Vatra Dornei

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

50.000 €
/ lună 17.65 € / mp / lună

Teren Intravilan Vatra Dornei - 2833 mp

Central, Vatra Dornei

La ~15km distanță

2.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

66.000 €
/ lună 199.40 € / mp / lună

Teren ultracentral 331 mp, str. 22 Decembrie, V ...

Ultracentral, Vatra Dornei

La ~15km distanță

331 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

35.000 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Vatra Dornei

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Saru Dornei 2euro / mp

Sărișor

La ~15km distanță

22.415 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

45.000 €
/ lună 69.23 € / mp / lună

Teren 650 mp Vatra Dornei, Direct proprietar

Central, Vatra Dornei

La ~15km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez teren Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

275.550 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Mun.Vatra Dornei ...

Central, Vatra Dornei

La ~15km distanță

11.022 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT- ! ocazie rara !

Ultracentral, Vatra Dornei

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

22.785 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Vatra Dornei 1519 mp zona case, privelist ...

Central, Vatra Dornei

La ~15km distanță

1.519 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

La ~15km distanță

12.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

46.800 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan in Vatra Dornei - 1040 mp (dir ...

Vatra Dornei

La ~15km distanță

1.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

442 €
/ lună 6.31 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spa?iu comercial

Central, Vatra Dornei

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan langa Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

78.000 €
/ lună 39 € / mp / lună

Teren de vanzare - Vatra Dornei, strada Negrest ...

Central, Vatra Dornei

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

50.000 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Paraul Negri, com. Bre ...

Breaza

La ~15km distanță

20.647 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

165.000 €
/ lună 205.48 € / mp / lună

Oportunitate unica! Ferma de vaci

Breaza

La ~15km distanță

3 camere
803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

600 €
/ lună 4.14 € / mp / lună

spatii comerciale

Câmpulung Moldovenesc

La ~15km distanță

145 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

85 €
/ lună 7.73 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Câmpulung Moldovenesc

La ~15km distanță

11 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Vindem centru radiologic

Câmpulung Moldovenesc

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Ultracentral Campulung Moldov ...

Ultracentral, Câmpulung Moldovenesc

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand loturi teren construibil - de la 22 euro/m ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~15km distanță

1.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

75.000 €
/ lună 36.35 € / mp / lună

Teren intravilan 2063 mp, Campulung Moldovenesc

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~15km distanță

2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

23.000 €
/ lună 1.28 € / mp / lună

Teren extravilan 18.039 mp Campulung Moldovenes ...

Câmpulung Moldovenesc

La ~15km distanță

18.039 mp teren