Proprietăți unice: 285
Proprietari: 52
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

180 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial spre inchiriere, ?cheia la str ...

Central, Suceava

18 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

400 €
/ lună 8.16 € / mp / lună

Spa?ii comerciale spre inchiriere, ?cheia la st ...

Central, Suceava

49 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

2.200 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Teren de vanzare

Burdujeni, Suceava

1.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Marasesti | 120mp

Central, Suceava

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

28.080 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren Intravilan | 432 mp | Burdujeni | ID:1711

Burdujeni, Suceava

432 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

11 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | CLADIRE PREMIUM | ETAJ 1 | I ...

George Enescu, Suceava

500 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

600 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

SALON DE COAFURA DE INCHIRIAT - Ultracentral Su ...

Ultracentral, Suceava

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Suceava zona LIDL - OMV Burduj ...

Burdujeni, Suceava

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Suceava

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

2.350 €
/ lună
1.856 €
5.06 € / mp / lună

Hala de inchiriat 464 mp + curte 800 mp | Total ...

Ițcani, Suceava

464 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

980 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spa?iu 70 mp Et.1 George Enescu-Zona Dorna

George Enescu, Suceava

70 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
4

95.000 €
/ lună 129.78 € / mp / lună

Teren Intravilan 732 MP | Itcani | Dubla Deschi ...

Ițcani, Suceava

732 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

De vanzare - Teren extravilan 35 ari, in Mitoca ...

Central, Suceava

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

110 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

De vanzare teren 900mp zona Metro Suceava langa ...

Central, Suceava

900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 98 mp Dragu?eni

Central, Suceava

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Salcea

Central, Suceava

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

95.000 €
/ lună 129.78 € / mp / lună

Teren intravilan in Suceava cu deschidere la st ...

Central, Suceava

732 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.500 €
/ lună 51.69 € / mp / lună

Teren intravilan de 532 mp

Burdujeni, Suceava

532 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

2.600 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Spatiu comercial, 175 mp, parter, vitrina, zona ...

Ultracentral, Suceava

175 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu comercial, 80 mp, parter, zona Burdujeni

Burdujeni, Suceava

80 mp utili
2018
Agenție

1 lună în urmă
1

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat cu destinatii multiple, 100 ...

Burdujeni, Suceava

1.000 mp utili
2002
Agenție

1 lună în urmă
4

320 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Suceava

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

George Enescu-zona Spitalului- spatu comercial ...

George Enescu, Suceava

135 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

1.700 €
/ lună 4.86 € / mp / lună

De inchiriat hala cu birouri si curte interioar ...

Burdujeni, Suceava

350 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

260 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birou in sta?ia Orizont

Burdujeni, Suceava

26 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
7

363 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Spatiu com 30 mp in sta?ia Orizont

Burdujeni, Suceava

30 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
3

137.000 €
/ lună 137 € / mp / lună

Teren 10 ari de vanzare zona Parc Tatarasi

Central, Suceava

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

35.000 €
/ lună 65.67 € / mp / lună

Pamant de vinzare

Ițcani, Suceava

533 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

2.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spa?iu de birouri de 150mp de inchiriat in Suce ...

Obcini, Suceava

150 mp utili
2002
Agenție

2 luni în urmă
1

150.000 €
/ lună 78.95 € / mp / lună

Teren intravilan 1900 mp, front 18 ml, Burdujen ...

Burdujeni, Suceava

1.900 mp teren