Proprietăți unice: 285
Proprietari: 52
Agenție

Mai mult de un an
17

1.999 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu Birouri - 180 mp! In Suceava! De Inchiri ...

Vest, Suceava

4 camere
180 mp
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - 50mp

Nord-Vest, Suceava

50 mp utili
2E
1965
Agenție

Mai mult de un an
13

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Cladire Fabrica - de Inchiriat! In Suceava! 072 ...

Burdujeni, Suceava

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
15

650 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spațiu de birouri de închiriat | 100 mp | Etaj ...

Central, Suceava

100 mp
Etaj 1 / 2
1970
2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.402 €
/ lună 8.10 € / mp / lună

Spații de birouri de 420 mp de închiriat în Șch ...

Est, Suceava

20 camere
420 mp
2020
1E
Agenție

Mai mult de un an
5

6.702 €
/ lună 11.17 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Asirom, Suceava

Central, Suceava

600 mp utili
3E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
1

210.000 €
/ lună 248.82 € / mp / lună

Teren 844 mp, zona Zamca, toate utilitatile

Central, Suceava

844 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

98.000 €
/ lună 84.48 € / mp / lună

Teren de vanzare in Obcini, 1160 mp, deschidere ...

Obcini, Suceava

1.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

1.750 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu vitrina, parcare ?i facilit ...

Central, Suceava

120 mp utili
1978
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

650 €
/ lună 12.26 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial stradal Scheia vis-a ...

Central, Suceava

53 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Casa de inchiriat ideala pentru spatiu comercia ...

Burdujeni, Suceava

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

240.000 €
/ lună 37.96 € / mp / lună

Teren intravilan, 6323 mp, zona Laniste-Burduje ...

Burdujeni, Suceava

6.323 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

200.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan pretabil constructie case

Central, Suceava

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

170.000 €
/ lună 134.07 € / mp / lună

Teren intravilan, 988 mp+280 mp, zona Centrala

Central, Suceava

1.268 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

380.000 €
/ lună 3.73 € / mp / lună

Teren intravilan , 10200 mp , zona Laniste Burd ...

Burdujeni, Suceava

102.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

139.000 €
/ lună 19.58 € / mp / lună

Teren extravilan, 7100 mp, E58, zona Scheia pos ...

Central, Suceava

7.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

150.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 1500 mp, Zona Hotelului Mandachi

Central, Suceava

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

57.000 €
/ lună 36.54 € / mp / lună

Teren intravilan, 1560 mp, autorizatie de const ...

Burdujeni, Suceava

1.560 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

78.000 €
/ lună
70.000 €
9.88 € / mp / lună

Teren extravilan, 7891 mp, front 25 ml, zona Sa ...

Central, Suceava

7.891 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

130.000 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Ocazie! Teren intravilan , 6000 mp , front 53 m ...

Central, Suceava

6.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

39.600 €
/ lună 73.74 € / mp / lună

Teren intravilan, 537 mp, front 27 ml, zona Bur ...

Burdujeni, Suceava

537 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

150.000 €
/ lună 192.31 € / mp / lună

Teren intravilan central, 780mp

Central, Suceava

780 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

620.000 €
/ lună 275.56 € / mp / lună

Teren intravilan, situat in zona cu potential e ...

Obcini, Suceava

2.250 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

130.000 €
/ lună 15.54 € / mp / lună

Vanzare teren cu deschidere la drum Vatra Dorne ...

Central, Suceava

8.366 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

34.000 €
/ lună 8.04 € / mp / lună

Oferta de vanzare teren, URGENT, Dorna Candreni ...

Central, Suceava

4.230 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

29.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, , 5000 mp, zona Sa ...

Central, Suceava

5.214 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

240.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan in Poiana Stampei, ...

Central, Suceava

20.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

57.000 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 9000 mp, front 38, ...

Burdujeni, Suceava

9.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

33.900 €
/ lună 8.81 € / mp / lună

Vanzare teren 3850 mp Panaci

Central, Suceava

3.850 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

150.000 €
/ lună 99.67 € / mp / lună

Teren intravilan , 1505 mp , zona Alea Dumbravi ...

Burdujeni, Suceava

1.505 mp teren