Proprietar
Proprietăți unice: 23
Proprietari: 7
Agenție

1 săptămână în urmă
5

24.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren 800mp, Marginea

Marginea

800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

439.000 €
/ lună 29.27 € / mp / lună

Teren intravilan, parcelabil, 15000mp, Marginea

Marginea

15.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
/ lună 19.01 € / mp / lună

Teren intravilan, 3420 mp, pretabil investitie, ...

Marginea

3.420 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

220.000 €
/ lună 7.93 € / mp / lună

Teren intravilan -Horodnic de Jos- Oportunitate ...

Marginea

27.759 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

135.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan , Marginea , 4500 mp

Marginea

4.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

26.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 1300mp, Marginea

Marginea

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

29 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare (1 Ha) INTRAVILAN Marginea!

Marginea

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Ofer spatiu de inchiriat - 90 m2. Spatiul este ...

Marginea

90 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

7.200 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Teren de vanzare in Marginea

Marginea

1.253 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.100 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

De vanzare teren in Marginea zona Fantana Hordn ...

Marginea

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

750 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Com Marginea

Marginea

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

59.000 €
/ lună 9.94 € / mp / lună

Teren intravilan- Horodnic de Jos (pret negocia ...

Marginea

5.933 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

2.390 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de vanzare

Marginea

4.190 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
17

2.000 €
/ lună 9.39 € / mp / lună

HALA / SPATIU DE INCHIRIAT IN MARGINEA

Marginea

213 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
10

500 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Teren De Inchiriat /Marginea 2000 Mp

Marginea

2.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

35.200 €
/ lună 27.08 € / mp / lună

Teren Extravilan 13 Ari | Front Stradal 13 M | ...

Marginea

1.300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
14

1.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT IN MARGINEA

Marginea

150 mp utili
2023
Agenție

6 luni în urmă
18

599 €
/ lună 1.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Com Marginea

Marginea

473 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Marginea

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

334 €
/ lună 4.77 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Marginea

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Marginea

Marginea

1.822 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

600 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Spatiu 400mp , de inchiriat!

Marginea

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial 250 mp, zona centrala, Margine ...

Marginea

450 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
11

48.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Teren extravilan | Horodnic De Sus | 3600MP

Horodnic

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

Teren intravilan, 5.041 mp, Horodnic de Jos

Horodnic

La ~5km distanță

5.041 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Hardic, intravilan, Horodnic de Sus

Horodnic

La ~5km distanță

2.300 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
1

22.500 €
/ lună 4.33 € / mp / lună

Teren extravilan, zona Horodnic-Killer, 5200mp

Horodnic

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

72.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren pretabil pt constructii, Horodnic de Sus, ...

Horodnic

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.850 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren de vinzare (fronturi de casa)

Horodnic

La ~5km distanță

23.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

60.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 6000mp, 30 ml deschidere la DN 2H, Horodn ...

Horodnic

La ~5km distanță

6.000 mp teren