Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren la munte, Brosteni, Suceava

Central, Broșteni

5.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

390 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial situat in Brosteni - ...

Central, Broșteni

104 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
9

27.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Suceava, Draguseni, teren cu casa batraneasca, ...

Drăgușeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 98 mp Draguseni

Drăgușeni

La ~5km distanță

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

111 €
/ lună

PF inchiriez sau schimb mult teren din Comuna T ...

Timișești

La ~10km distanță

Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 4.13 € / mp / lună

Teren intravilan - Timisesti, Neamt

Timișești

La ~10km distanță

10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

41.000 €
/ lună 35.65 € / mp / lună

2 case de vanzare alaturate cu teren Lespezi - ...

Lespezi

La ~10km distanță

3 camere
1.150 mp
1.696 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

110.400 €
/ lună 64.98 € / mp / lună

Teren intravilan premium de vanzare Moara Nica, ...

Drăgănești

La ~15km distanță

1.699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

41.000 €
/ lună 20.50 € / mp / lună

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial DN15, Dumbrava Ro?i ...

Dumbrava

La ~15km distanță

100 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 3.37 € / mp / lună

Spa?iu industrial Hala/Atelier 487 mp si 999 mp ...

Dumbrava

La ~15km distanță

445 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

27.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Loturi teren Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~15km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?iu depozitate hala industriala

Pașcani

La ~15km distanță

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

15.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Fabrica de Inchiriat - Oras Pascani! 0727817187

Est, Pașcani

La ~15km distanță

5.000 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

1.650 €
/ lună 18.13 € / mp / lună
1.600 €

Proprietar, inchiriez spa?iu comercial Pa?cani ...

Central, Pașcani

La ~15km distanță

91 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
39

11.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hale/ spatii de inchiriat in jud. Iasi, Pascani ...

Sud-Est, Pașcani

La ~15km distanță

3.700 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Pașcani

La ~15km distanță

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.100 €
/ lună 13.25 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Pașcani

La ~15km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Ultracentral Pascani spatiu comercial 317mp

Ultracentral, Pașcani

La ~15km distanță

317 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

700 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial Pascani

Central, Pașcani

La ~15km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Spa?iu Comercial PREMIUM de Inchiriat Pa?cani ( ...

Central, Pașcani

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

650 €
/ lună 4.06 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 500 euro in Pascani

Central, Pașcani

La ~15km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial

Central, Pașcani

La ~15km distanță

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial- cafenea/ showroom /restaurant

Central, Pașcani

La ~15km distanță

100 mp utili
2000
Agenție

6 zile în urmă
6

1.500 €
/ lună 12.40 € / mp / lună

Esplanada Pascani Spatiu Comercial 121 mp

Central, Pașcani

La ~15km distanță

121 mp utili
1986
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Pascani (Iasi)

Central, Pașcani

La ~15km distanță

3.962 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

47 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Pascani

Central, Pașcani

La ~15km distanță

6.660 mp teren
f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

4.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

spa?iu comercial

Central, Pașcani

La ~15km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

1.590 €
/ lună 12.23 € / mp / lună

Spatiu comercial PREMIUM de inchiriat ( vanzare ...

Central, Pașcani

La ~15km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

De Inchiriate Spatii Logistice, birouri, parcar ...

Central, Pașcani

La ~15km distanță

1.500 mp utili