Proprietar
Proprietăți unice: 22
Proprietari: 1
Agenție

6 zile în urmă
5

1.664.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare , Sibiu Zona Indust ...

Vest, Sibiu

20.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

1.448 €
/ lună
1.197 €
16.09 € / mp / lună

Spațiu birouri / comercial 90 mp, utilit&# ...

Vest, Sibiu

90 mp utili
1E
2025
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

7.400 €
/ lună 3.70 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2000 mp - Logistica - Depoz ...

Vest, Sibiu

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

3.146 €
/ lună
2.600 €
15.73 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 200 mp - Complex ARIA

Vest, Sibiu

200 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
18

5.656 €
/ lună
6.050 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 850 mp - Depozitare - Distr ...

Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

3.660 €
/ lună
2.500 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 550 mp - Depozitare - Distr ...

Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

16.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4000 mp - Logistica - Depoz ...

Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

4.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Birou, 500 mp, Sibiu

Vest, Sibiu

1 camere
500 mp
2010
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

9.680 €
/ lună
8.000 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2000 mp - Logistica - Depoz ...

Vest, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

5.445 €
/ lună
4.500 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 450 mp, Sibiu

Vest, Sibiu

450 mp utili
2E
2006
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

90 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren intravilan in Rate Cristian sibiu

Vest, Sibiu

3.750 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

150.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Comision 0% Teren Intravilan 2000 Mpu Zona Indu ...

Vest, Sibiu

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.300 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Spatiu birouri i 80 mp I Utilat I Zona de vest ...

Vest, Sibiu

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

2 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Oferta - Inchiriez spatiu birouri cu 2 mp/util, ...

Vest, Sibiu

205 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
4

615 €
/ lună 3 € / mp / lună

Oferta - Spatii birouri de inchiriat la 3 euro/ ...

Vest, Sibiu

205 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
6

689.999 €
/ lună 69.00 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 10.000 mp Zona Indu ...

Vest, Sibiu

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

799.000 €
/ lună 49.65 € / mp / lună

Oportunitate de dezvoltare- Teren intravilan - ...

Vest, Sibiu

16.094 mp teren
3E
Agenție

2 luni în urmă
10

8.500 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Inchiriez hala noua si birouri in suprafata de ...

Vest, Sibiu

1.260 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

2.600 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

Hala noua 500 mp, zona industriala Vest Sibiu

Vest, Sibiu

500 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez spatii birouri si linie ITP

Vest, Sibiu

200 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

200.000 €
/ lună 25.97 € / mp / lună

Vand teren extravilan zona Sibiu Vest

Vest, Sibiu

7.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

4.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu ultramodern de birouri, 500 mp, Sibiu

Vest, Sibiu

500 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
3

3.500 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral cu vitrin&#2 ...

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

84 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
4

750 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Spatiu, Magazin, birouri, servicii, str. Arhive ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

55 mp utili
1970
Agenție

8 luni în urmă
16

7.851 €
/ lună 6.04 € / mp / lună

Hală de producție / depozitare – 1.300 mp utili ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

8.100 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1800 mp - Logistica - Produ ...

Nord, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 8,100 € și 9.450 €
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
1

1.600 €
/ lună 40 € / mp / lună

Spatii Comerciale de inchiriat in cadrul Magazi ...

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
10

800 €
/ lună 6.56 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat 122mp 4 camere N ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

122 mp utili
1932
Agenție

Mai mult de un an
3

1.936 €
/ lună
1.600 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu de birouri situat in zona Calea Surii Mi ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
200 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

Mai mult de un an
3

8.470 €
/ lună
7.000 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

700 mp utili
2E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Vest, Sibiu

Vestul Sibiului este o zonă dinamică, cunoscută pentru dezvoltarea sa economică și accesibilitatea la infrastructura de transport. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 5.000 euro, cu oferte ce încep de la 2.500 euro și ajung până la 16.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 950 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 4.000 m² și cele mai mici de 500 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori ce variază de la 4 euro/m² pentru cele mai accesibile spații până la 8 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 150 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Vestul Sibiului oferă oportunități excelente pentru afaceri, cu spații comerciale variate, ideale pentru diverse tipuri de activități. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!