Proprietar
Proprietăți unice: 29
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.050 €
/ lună 12.35 € / mp / lună

Spatiu comercial vizibilitate stradala 70 mp| B ...

Ștrand, Sibiu

85 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

280 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu de închiriat –40 MPU I Zona Ștrand, Sibi ...

Ștrand, Sibiu

40 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.211 €
/ lună
1.001 €
15.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 79 mp - Strand

Ștrand, Sibiu

79 mp utili
10E
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

700 €
/ lună
751 €
8.75 € / mp / lună

Spatiu comercial 80 mpu cu intrare din strada | ...

Ștrand, Sibiu

80 mp utili
1999
Agenție

2 luni în urmă
1

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 80mp Sibiu Strand

Ștrand, Sibiu

80 mp utili
4E
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

240 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spațiu de închiriat I Zona Ștrand, Sibiu I idea ...

Ștrand, Sibiu

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

250 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in Sibiu, utilit ...

Ștrand, Sibiu

12,1 mp utili
3E
Agenție

3 luni în urmă
6

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat | 40 mp | costur ...

Ștrand, Sibiu

40 mp utili
2017
Agenție

3 luni în urmă
10

801 €
/ lună 9.89 € / mp / lună

Spatiu comercial la strada, 2 camere, 81mp util ...

Ștrand, Sibiu

81 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

3.085 €
/ lună
2.550 €
10.28 € / mp / lună

Showroom de inchiriat | Sos Alba Iulia | 300 ...

Ștrand, Sibiu

300 mp utili
1E
1990
Agenție

3 luni în urmă
4

280 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu comercial cu o camera pentru servicii be ...

Ștrand, Sibiu

20 mp utili
2E
2020
Agenție

3 luni în urmă
1

2.550 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial premium, parter, vi ...

Ștrand, Sibiu

300 mp utili
1E
2005
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,550 € și 3.085 €
Agenție

6 luni în urmă
9

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

spatiu birou 2 camere zona Strand Sibiu

Ștrand, Sibiu

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

6 luni în urmă
11

250 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

💄 Două spații pretabile pentru activități de ...

Ștrand, Sibiu

35 mp
Agenție

Mai mult de un an
14

4.358 €
/ lună
3.601 €
12.45 € / mp / lună

Casă de închiriat în Parcul Sub Arini eficiență ...

Ștrand, Sibiu

8 camere
350 mp
Demisol
2008
Agenție

Mai mult de un an
8

700 €
/ lună
751 €
8.75 € / mp / lună

Spatiu comercial I 80 mp I zona cartierul Ștran ...

Ștrand, Sibiu

80 mp utili
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 800 €
Agenție

Mai mult de un an
10

1.504 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial situat in Strand, in ...

Ștrand, Sibiu

188 mp utili
5E
2018
Agenție

Mai mult de un an
9

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 2 camere - Strand

Ștrand, Sibiu

48 mp utili
3E
Agenție

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Spatiu birouri 80 mp 2 camere loc de parcare ca ...

Ștrand, Sibiu

2 camere
80 mp
Etaj 1 / 2
2007
Agenție

1 săptămână în urmă
4

350 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou intr-o cladire noua din zona centrala/ Vi ...

Ștrand, Sibiu

35 mp utili
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
5

239.000 €
/ lună 375.79 € / mp / lună

Teren 636 Mp | Zona Rezidentiala De Case | Stra ...

Ștrand, Sibiu

636 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
5

485.000 €
/ lună 62.99 € / mp / lună

Teren de vanzare Sibiu | Campsor | Strand | Tur ...

Ștrand, Sibiu

7.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

250.000 €
/ lună 394.32 € / mp / lună

Teren construibil 634 mp, casa unifamiliara, zo ...

Ștrand, Sibiu

634 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
2

67.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cartierul Arhitectilor, Sib ...

Ștrand, Sibiu

2 camere
900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

400 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu de Birouri |2 camere| 45 MPU | Strand

Ștrand, Sibiu

45 mp utili
2002
Agenție

6 luni în urmă
2

507.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren intravilan 6500mp la drumul principal Cam ...

Ștrand, Sibiu

6.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

1.300 €
/ lună
1.500 €
7.34 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 177 mp vitrina la ...

Ștrand, Sibiu

177 mp utili
2007
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

325.000 €
/ lună 78.24 € / mp / lună

Vand teren zona Campsor - Sibiu ( la strada nou ...

Ștrand, Sibiu

4.154 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

2.550 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial premium, parter, vi ...

Ștrand, Sibiu

300 mp utili
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial 200mp ,semidemisol,optim diver ...

Aeroport, Sibiu

La ~5km distanță

200 mp utili
2000

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Ștrand, Sibiu

Ștrand este o zonă din Sibiu, cunoscută pentru atmosfera sa plăcută și accesibilitatea la facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte care încep de la 250 euro și pot ajunge până la 3.600 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 68 m², cu cele mai mici având 30 m² și cele mai mari ajungând până la 350 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Comision zero: Aproximativ 13% dintre oferte sunt considerate accesibile, facilitând astfel procesul de închiriere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 81 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor disponibile sunt cu 1 cameră (9%) și 2 camere (4%), fără oferte pentru spații cu 3 sau mai multe camere.

Ștrand, Sibiu, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!