Proprietar
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 1
Agenție

Ieri
8

157.500 €
/ lună 2,863.64 € / mp / lună

Vand apartament premium cu 2 camere, in centrul ...

Orașul de Jos, Sibiu

3 camere
55 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Spatiu comercial 28 mp renovat Orasul de Jos Si ...

Orașul de Jos, Sibiu

28 mp utili
1E
1900
Agenție

1 lună în urmă
40

15.877 €
/ lună
13.122 €
10.89 € / mp / lună

Spatii Birouri - 1500 mp - Piata Cibin

Orașul de Jos, Sibiu

1.458 mp utili
1984

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

13.739 €
/ lună
11.355 €
18.15 € / mp / lună

Spatii Birouri - 757 mp - Zona Centrala

Orașul de Jos, Sibiu

757 mp utili
2023
Agenție

4 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Cabinet stomatologic echipat zona Piata Cibin

Orașul de Jos, Sibiu

15 mp utili
2E
2020
Agenție

9 luni în urmă
10

6.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala industriala in Centrul Istoric

Orașul de Jos, Sibiu

7E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.300 €
/ lună 23 € / mp / lună

NOU Spațiu comercial/ 100 mp/Terasă/Pietonală/C ...

Orașul de Jos, Sibiu

100 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

2.204 €
/ lună 24.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Sibiu str. Uzinei ...

Orașul de Jos, Sibiu

91,1 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

900 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu birouri , zona Orasul de Jos

Orașul de Jos, Sibiu

200 mp
Etaj 1 / 1
1880
1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

350 €
/ lună
290 €
1.17 € / mp / lună

Birouri 55mp

Orașul de Jos, Sibiu

300 mp
2000
3E
Agenție

2 luni în urmă
4

749 €
/ lună 15.29 € / mp / lună

Spatiu comercial 50mp zona Orasul de Jos Sibiu

Orașul de Jos, Sibiu

49 mp utili
1950
Agenție

2 luni în urmă
4

650 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu stradal-ideal comercial sau birou-zona O ...

Orașul de Jos, Sibiu

78 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
4

650 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu stradal-ideal comercial sau birou-zona O ...

Orașul de Jos, Sibiu

78 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spa?iu industrial de 100mp de inchiriat in zona ...

Orașul de Jos, Sibiu

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
12

700 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat cu 5 camere 110m ...

Orașul de Jos, Sibiu

110 mp utili
1990

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

3.503 €
/ lună 30.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial situat ultracentral ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

116 mp utili
1960
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez cladire de birouri

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

6.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Industrial 1000 mp utili cu birouri si p ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1E

Agenție

Mai mult de un an
9

3.993 €
/ lună
3.300 €
19.97 € / mp / lună

Spațiu birouri de închiriat – 200 mp etaj compl ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

200 mp
Etaj 2
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.200 mp utili
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spațiu Comercial | 45 MPU | Ultracentral

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

45 mp utili
1800
Agenție

Mai mult de un an
3

150 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Spatiu depozitare 16 mp , Centrul Istoric

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
13

3.168 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 576 mp - Productie - Depozi ...

Nord, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,168 € și 3.960 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
24

5.130 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1140 mp - Productie - Depoz ...

Nord, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 5,130 € și 5.148 €
Agenție

Mai mult de un an
12

1.680 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu birouri & comercial Central

Central, Sibiu

La ~5km distanță

240 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

900 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu birouri de închiriat – central, 120 mp S ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Etaj 1
1970
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

4.356 €
/ lună
3.600 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 900 mp - Productie - Depozi ...

Est, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
3

13.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

VGP Park Sibiu, spatii industriale de inchiriat ...

Exterior Nord, Sibiu

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

9.680 €
/ lună
8.000 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2000 mp - Logistica - Depoz ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
6

3.500 €
/ lună 36.84 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – 90 mp, ultracen ...

Ultracentral, Sibiu

La ~5km distanță

95 mp utili
1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Orașul de Jos, Sibiu

Orașul de Jos din Sibiu este o zonă vibrantă, cunoscută pentru atmosfera sa istorică și accesibilitatea la diverse facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte ce încep de la 270 euro și pot ajunge până la 6.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 100 m², cu cele mai mari având până la 2.000 m² și cele mai mici de 26 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 12 euro, cu valori variind de la 3 euro/m² pentru cele mai accesibile spații până la 53 euro/m² pentru cele mai scumpe.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 107 zile, indicând o piață activă.

Orașul de Jos, Sibiu, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!