Proprietăți unice: 33
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
7

400 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Apartament 2 camere la parter pretabil spatiu c ...

Mihai Viteazul, Sibiu

42 mp utili
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

969 €
/ lună
801 €
17.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial situat in zona Mihai ...

Mihai Viteazul, Sibiu

56,1 mp utili
9E
1990
Agenție

1 lună în urmă
7

600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 camere zona Doamna Stanca

Mihai Viteazul, Sibiu

45 mp utili
7E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
15

1.501 €
/ lună 11.55 € / mp / lună

Restaurant cu 60 de locuri si terasa in zona Hi ...

Mihai Viteazul, Sibiu

130 mp utili
1E
1990
Agenție

3 luni în urmă
13

2.001 €
/ lună 14.93 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vad stradal vitrina zona Mi ...

Mihai Viteazul, Sibiu

134 mp utili
5E
1990
Agenție

5 luni în urmă
4

1.771 €
/ lună
1.464 €
14.52 € / mp / lună

NOU- Spațiu comercial 122/mp- VITRINA 10m, Seli ...

Mihai Viteazul, Sibiu

122 mp utili
3E
2026
Agenție

6 luni în urmă
12

2.559 €
/ lună
2.115 €
18.15 € / mp / lună

Spatiu comercial la strada – zona Dedeman

Mihai Viteazul, Sibiu

141 mp utili
8E
Agenție

6 luni în urmă
5

20 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Sală de Sport– complet echipată – de închiriat ...

Mihai Viteazul, Sibiu

130 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
10

980 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Spatiu de birouri 5 camere 2 bai predare imedia ...

Mihai Viteazul, Sibiu

5 camere
91 mp
Parter / 8
1980
Agenție

7 luni în urmă
3

1.095 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – 72 mp, parter, ...

Mihai Viteazul, Sibiu

73 mp utili
4E
Agenție

8 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 12.61 € / mp / lună

Spatiu comercial 120mp Mihai Viteazul

Mihai Viteazul, Sibiu

119 mp utili
1980
Agenție

8 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună 12.20 € / mp / lună

Spatiu comercial open space stradal 164mp FINIS ...

Mihai Viteazul, Sibiu

164 mp utili
9E
2024
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
2

1.990 €
/ lună 12.13 € / mp / lună

Spațiu Comercial de Închiriat – Bulevardul Miha ...

Mihai Viteazul, Sibiu

164 mp utili
10E
2024
Agenție

8 luni în urmă
1

3.690 €
/ lună 45 € / mp / lună

Magazin cu vitrine pe Bulevardul Mihai Viteazul

Mihai Viteazul, Sibiu

82 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

2.541 €
/ lună
2.100 €
18.15 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal 140mp B-dul Mihai Vite ...

Mihai Viteazul, Sibiu

140 mp utili
10E
2024
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

5.846 €
/ lună 31.10 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Mihai Viteazul, Sibiu

188,6 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.782 €
/ lună 35.22 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Mihai Viteazul, Sibiu

79,5 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

4.042 €
/ lună 35.15 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Mihai Viteazul, Sibiu

115,5 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
12

6.600 €
/ lună 35.11 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri I VAD I Expunere I Mih ...

Mihai Viteazul, Sibiu

188,6 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

5.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Etaje de birouri de închiriat în Sibiu – 500 mp ...

Mihai Viteazul, Sibiu

1 camere
500 mp
Etaj 7 / 12
2024
Agenție

10 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu birouri de închiriat în Sibiu – clădire ...

Mihai Viteazul, Sibiu

3.500 mp utili
2024
Agenție

10 luni în urmă
31

8.892 €
/ lună 9.88 € / mp / lună

Cladire de birouri A+ | 900mp | Mihai Viteazu

Mihai Viteazul, Sibiu

1 camere
900 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

10 luni în urmă
8

2.700 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spațiu de birouri | Etaj 3 | Expunere | Mihai V ...

Mihai Viteazul, Sibiu

1 camere
300 mp
Etaj 1 / 4
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 2,700 € și 3.201 €
Agenție

10 luni în urmă
1

1.287 €
/ lună 18.13 € / mp / lună

Spatiu comercial, open space - Doamna Stanca

Mihai Viteazul, Sibiu

71,5 mp utili
3E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

10.890 €
/ lună
9.000 €
18.15 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 600 mp - Galerie Comerciala

Mihai Viteazul, Sibiu

600 mp utili
1E
2024 (Proiect)
Agenție

11 luni în urmă
5

1.501 €
/ lună 16.68 € / mp / lună

Spatiu Compercial cu vad zona Doamna Stanca-Sib ...

Mihai Viteazul, Sibiu

90 mp utili
2023
Agenție

Mai mult de un an
9

600 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 120mp zona Rahovei

Mihai Viteazul, Sibiu

120 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
9

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

spatiu birou 4 camere zona Mihai Viteazul Sibiu

Mihai Viteazul, Sibiu

80 mp utili
10E
1990
Agenție

Mai mult de un an
8

147 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Bulevardul Mih ...

Mihai Viteazul, Sibiu

147 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

1.230 €
/ lună 13.52 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat cu 3 locuri parcare ...

Mihai Viteazul, Sibiu

2 camere
91 mp
Parter / 5
2001

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Mihai Viteazul, Sibiu

Mihai Viteazul este un cartier din Sibiu, cunoscut pentru atmosfera sa vibrantă și accesibilitatea la diverse facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.160 euro, cu oferte ce încep de la 20 euro și pot ajunge până la 10.647 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 119 m², cu cele mai mari spații având 900 m² și cele mai mici de 27 m².
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate al prețurilor este considerat mediu, comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Facilități suplimentare: Prețul mediu al proprietăților cu parcare sau garaj este de 4.000 euro, iar pentru cele cu terasă sau grădină, prețul mediu este de 2.560 euro.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 147 zile, ceea ce indică o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt de 2 camere (4%) și 3+ camere (1%).
  • Construcții recente: Doar 1% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.

Mihai Viteazul reprezintă o alegere interesantă pentru cei care caută spații comerciale variate, cu prețuri accesibile și o comunitate activă. Ești pregătit să găsești spațiul comercial ideal? Explorează acum ofertele disponibile!