Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

5 luni în urmă
59

1.501 €
/ lună 10.65 € / mp / lună

Cladire multifuntionala si terasa pentru evenim ...

Calea Poplăcii, Sibiu

2 camere
141 mp
2022
Agenție

6 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat utili zona Valea ...

Calea Poplăcii, Sibiu

5 camere
150 mp
Etaj 1 / 3
2010
Agenție

6 luni în urmă
11

105 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Cladire de birouri dotata cu elemente de ultima ...

Calea Poplăcii, Sibiu

16 camere
344 mp
Etaj 1
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri la cheie 150 mp utili 5 parca ...

Calea Poplăcii, Sibiu

5 camere
150 mp
Parter / 3
2010
Agenție

6 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu birouri 150 mp – zonă verde Calea Poplac ...

Calea Poplăcii, Sibiu

150 mp
2000
Agenție

6 luni în urmă
24

5.800 €
/ lună 9.28 € / mp / lună

Cladire multifuntionala si terasa pentru evenim ...

Calea Poplăcii, Sibiu

10 camere
625 mp
2022
Agenție

7 luni în urmă
20

5.800 €
/ lună 9.63 € / mp / lună

Spațiu de birouri 600 mp – Turnișor, Sibiu

Calea Poplăcii, Sibiu

602 mp
2000
4E
Agenție

10 luni în urmă
28

5.800 €
/ lună 9.67 € / mp / lună

Cladire de birouri finisata la cheie 600 mp uti ...

Calea Poplăcii, Sibiu

19 camere
600 mp
Parter / 3
2010
Agenție

Mai mult de un an
5

800 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birouri zona Calea Poplacii

Calea Poplăcii, Sibiu

130 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

1.885 €
/ lună 14.07 € / mp / lună

Spațiu Comercial în Cartier Valea Aur ...

Valea Aurie, Sibiu

La ~5km distanță

134,7 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,885 € și 2.194 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

900 €
/ lună
950 €
8.82 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Valea Aurie, Sibiu

La ~5km distanță

102 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
15

900 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT VALEA AURIE 102 m ...

Valea Aurie, Sibiu

La ~5km distanță

102 mp utili
1990

Agenție

3 luni în urmă
2

990 €
/ lună 9.71 € / mp / lună

Apatiu comercial 2 camere zona Valea Aurie

Valea Aurie, Sibiu

La ~5km distanță

102 mp utili
5E
1970
Agenție

1 lună în urmă
3

2.260 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 226 mp, Sibiu

Valea Aurie, Sibiu

La ~5km distanță

226 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

582 €
/ lună 16.17 € / mp / lună

Spațiu Comercial Cartier Valea Aurie Str. ...

Valea Aurie, Sibiu

La ~5km distanță

36,4 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.684 €
/ lună 14.03 € / mp / lună

Spațiu Comercial Cartier Valea Aurie Str. ...

Valea Aurie, Sibiu

La ~5km distanță

120,3 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

2.260 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 226 mp, Sibiu

Valea Aurie, Sibiu

La ~5km distanță

226 mp utili
10E
1980
Agenție

3 luni în urmă
9

990 €
/ lună 9.71 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vitrina 8m si vad pietonal ...

Valea Aurie, Sibiu

La ~5km distanță

102 mp utili
4E
1989
Agenție

1 săptămână în urmă
10

290.000 €
/ lună 325.84 € / mp / lună

Teren intravilan pentru constructie casa Sibiu, ...

Tilișca, Sibiu

La ~5km distanță

890 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
5

390 €
/ lună
340 €
9.75 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral zona Calea Dumbra ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

40 mp utili
1E
Agenție

10 luni în urmă
10

4.767 €
/ lună
3.940 €
15.89 € / mp / lună

Spatiu de birouri | Calea Dumbravii | 300 mp | ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
300 mp
2008
Agenție

Mai mult de un an
5

2.178 €
/ lună
1.800 €
11.17 € / mp / lună

Spatiu birouri 195mp Scoala de inot

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

195 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

791 €
/ lună 11.30 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat Sibiu Calea Dumbra ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
70 mp
2000
Agenție

Mai mult de un an
12

2.904 €
/ lună
2.400 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri disponibil imediat pe Calea D ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
240 mp
Etaj 2 / 4
2008
Agenție

8 luni în urmă
13

2.100 €
/ lună
2.151 €
8.75 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 240mp2 Calea Dumbravii

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

240 mp utili
3E
2000
Agenție

Mai mult de un an
10

1.349 €
/ lună 10.38 € / mp / lună

Spatiu Calea Dumbravii-Mihai Viteazu, 130 mp, c ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

130 mp
2013
2E
Agenție

8 luni în urmă
6

870 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial modern amenajat situat pe Cale ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
87 mp
2011
Agenție

8 luni în urmă
14

6.630 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial generos situat pe Calea Dumbra ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

4 camere
663 mp
2011
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

430 €
/ lună 7.17 € / mp / lună

Inchiriez 60mp spatiu comercial + inca 60mp opt ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
8

1.960 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial generos situat pe Calea Dumbra ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
196 mp
2011
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,960 € și 2.270 €

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Calea Poplăcii, Sibiu

Calea Poplăcii din Sibiu este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale pe care le oferă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.500 euro, cu oferte ce încep de la 800 euro și ajung până la 5.800 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 150 m², cu cele mai mari spații având 625 m² și cele mai mici de 70 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori între 8 și 11 euro.
  • Facilități suplimentare: Spațiile comerciale cu terasă sau grădină au un preț mediu de 5.500 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 21% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 56 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: 7% dintre spațiile comerciale disponibile au 3 sau mai multe camere.