Proprietar
Proprietăți unice: 75
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.500 €
/ lună 75.76 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Calea Dumbravii

Calea Dumbrăvii, Sibiu

33 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

890 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat generos 140 mp Demisol - Ca ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

140 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
15

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu de birou luminos in cladire moderna-Inch ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

120 mp utili
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

1.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri comercial 120 mp Sibiu Calea ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

120 mp utili
2008
Agenție

3 luni în urmă
10

920 €
/ lună 8.36 € / mp / lună

Spatiu birouri | 110MP | Parcare | Curte | Cale ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

110 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
15

3.950 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

Cladire de birouri I 12 camere I Parcare I Cale ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

310 mp utili
2008
Agenție

6 luni în urmă
8

790 €
/ lună 11.29 € / mp / lună

Birou luminos 70 mp in cladire moderna, zona Ca ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

70 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial 110 mp-Inchiriere- vizibilitat ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

110 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
11

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu de birouri decomandat, Calea Dumbravii, ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

55 mp utili
1970
Agenție

Mai mult de un an
8

490 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatii de birouri/comerciale intre 70-250 mp, C ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

70 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
11

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 130 mp utili, finisat la che ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

439 €
/ lună 13.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Calea Dumbrăvii, Sibiu

33 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 439 € și 442 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu in salon de infrumuse?are Cale ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

430 €
/ lună 7.17 € / mp / lună

Inchiriez 60mp spatiu comercial + inca 60mp opt ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Proprietar spatiu Nou

Calea Dumbrăvii, Sibiu

200 mp utili