Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

592.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren pentru Dezvoltare 14.800 mp -Vestem

Colonia Tălmaciu

14.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

3.498 €
/ lună 3.81 € / mp / lună

Hala de 918 mp utili si teren de 2400 mp cu acc ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
29

1.600 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

Spatiu birouri 344 mp si curte proprie localita ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

6 camere
344 mp
2020
Agenție

1 lună în urmă
5

33.000 €
/ lună 29.65 € / mp / lună

Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis

Paltin

La ~5km distanță

1.113 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

20.500 €
/ lună 9.06 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

2.262 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

1.300 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu comercial 5 locuri parcare in zona Lazar ...

Lazaret

La ~5km distanță

203 mp utili
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu de birouri/clinica/showroom

Lazaret

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez magazin alimentar mixt in Talmaciu pr ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial aprox. 30mp Vizibili ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

52.000 €
/ lună 85.39 € / mp / lună

Teren 609 mp cu utilitati, Zona linistita si us ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

609 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
6

36.500 €
/ lună
29.999 €
84.69 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

431 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

2.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu birouri de inchiriat - zona centrala

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

200 mp utili
1970
Agenție

2 luni în urmă
8

35.000 €
/ lună 91.38 € / mp / lună

Teren Intravilan cu utilitati, 383 mp

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

383 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
10

36.700 €
/ lună 85.15 € / mp / lună

Teren de casa cu utilitati, 431 mp!

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

431 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
6

52.000 €
/ lună 85.39 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

609 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 9000 mp zona intre ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

9.000 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
10

61.990 €
/ lună 80.61 € / mp / lună

Teren intravilan 769 mp cu priveliste catre mun ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

769 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

12.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 500 mp Talmaciu, zo ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

29.990 €
/ lună 72.27 € / mp / lună

Teren intravilan cu iesire la rau cu utilitati ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

415 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

48.000 €
/ lună 113.48 € / mp / lună

Teren intravilan I Bungard I Deschidere 20/22m ...

Paltin

La ~5km distanță

423 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren extravilan 4200mp zona Santa-Paltinis

Paltin

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

300 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Hala acoperita-Inchiriere

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

280 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună 2 € / mp / lună

Spa?iu comercial/ produc?ie I 650 mp I Open- sp ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

650 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
8

36.000 €
/ lună 41.76 € / mp / lună

Gradina 862 mp cu cabanuta si pomi fructiferi i ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

862 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

69.000 €
/ lună 28.29 € / mp / lună

Teren | Intravilan | 2439 MPU | Fantanele

Paltin

La ~5km distanță

2.439 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

62.500 €
/ lună 79.72 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

784 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

19.500 €
/ lună 38.24 € / mp / lună

Parcele de vanzare INTRE IAZURI Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Oportunitate investitie teren intravilan 1592 m ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

1.592 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

64.900 €
/ lună 79.93 € / mp / lună

Teren de vanzare langa Camping Rotarii cu proie ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

812 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

62.000 €
/ lună 80.62 € / mp / lună

Teren intravilan de 769 mp cu priveliste frumoa ...

Central, Tălmaciu

La ~5km distanță

769 mp teren