Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

4.500 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Valea Avrigului

Central, Avrig

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

33 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Avrigului

Central, Avrig

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Valea Avrigului

Avrig

1.519 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €
/ lună 73.08 € / mp / lună

Vand Teren Valea Avrigului

Avrig

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 24.67 € / mp / lună

Teren : 750mp / intravilan/ construibil / str. ...

Avrig

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 39.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Bradu, oras Avrig

Bradu

La ~5km distanță

752 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan 8900 mp

Bradu

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren ,intrare valea lupului racovita

Racovița

La ~5km distanță

2.900 mp teren

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.000 €
/ lună 27.22 € / mp / lună

Turnu Rosu | 1.800 MP | Teren Intravilan

Turnu Roșu

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez magazin alimentar mixt in Talmaciu pr ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Talmaciu 7,000 mp acces drum national

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial aprox. 30mp Vizibili ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39.900 €
/ lună
42.500 €
84.89 € / mp / lună

Teren Intravilan 470 mp - Talmaciu

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 9.42 € / mp / lună

Oportunitate investitie teren intravilan 1592 m ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

1.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare -Islazul Talmaciulu ...

Central, Tălmaciu

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

380.000 €
/ lună 253.33 € / mp / lună

Teren intravilan curti constructii, constructii ...

Mohu

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

280.000 €
/ lună 32.56 € / mp / lună

Teren de vanzare de 8600 mp

Daia

La ~10km distanță

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Vand teren Daia Noua

Daia

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

25.000 €
/ lună 62.50 € / mp / lună

Teren 400 mp Daia Noua - Ideal Casa de Vacanta ...

Daia

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez/vand teren dealul daii

Bungard

La ~15km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

119.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren 8500 mp Dealul Gusteritei DJ 106

Bungard

La ~15km distanță

4 camere
8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

65.000 €
/ lună 162.50 € / mp / lună

Teren 400 mp Selimbar - Zona Bungard - Oportuni ...

Bungard

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Vand teren arabil extravilan Bungard

Bungard

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

11 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Transfagarasan

Cârțișoara

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren langa pastravaria Albota

Cârțișoara

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren in Cartisoara , Sibiu

Cârțișoara

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren la intrarea in Cartisoara , Sibiu

Cârțișoara

La ~15km distanță

8.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

59.000 €
/ lună 117.30 € / mp / lună

Teren Balea Lac Transfagarasan Intravilan

Cârțișoara

La ~15km distanță

503 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand tetren pe Transfagarasan

Cârțișoara

La ~15km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

39 €
/ lună

inchiriere

Șelimbăr

La ~15km distanță