Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

DE INCHIRIAT spatiu comercial SOARELUI

Soarelui, Satu Mare

140 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100 €
/ lună 2 € / mp / lună

salon de frumusete

Carpați 1, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.100 €
/ lună 4.15 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Cloșca, Satu Mare

La ~5km distanță

265 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial in Piata Somes, ...

Someș, Satu Mare

La ~5km distanță

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

5.500 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Teren intravilan l 600mp l Strada Ujgorod, Satu ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

58.500 €
/ lună 48.75 € / mp / lună

Vand urgent teren intravilan 12 arii cu proiect ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

199.000 €
/ lună 233.57 € / mp / lună

Pont - de vanzare teren intravilan Titulescu, l ...

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

852 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

49.000 €
/ lună 71.01 € / mp / lună

Vand parcela pe Odoreului langa magazin Dersida ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

58.000 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Teren intre Dumbrava si Mediesu Aurit 4ha

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

307.000 €
/ lună 0.84 € / mp / lună

Teren intravilan 3,62 ha Odoreu 750 eur/Ar

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

365.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 23.50 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

2.500 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Vind 20 de ari teren

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial str. Avram Iancu

Exterior Vest, Satu Mare

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat - Cu ...

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

30.000 €
/ lună 24.69 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.215 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

23.500 €
/ lună 31.33 € / mp / lună

Teren in Noroieni cu proiect si autorizatie de ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

25.900 €
/ lună 41.64 € / mp / lună

Teren intravilan, Zona Vetis

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

9.400 €
/ lună 3.88 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

950 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial central

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

1.490 €
/ lună 4.26 € / mp / lună

Oferim spre inchiriere spa?iu comercial 350mp

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

420 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Inchiriez birou in zona ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

20.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 20 ari cu gradina si cabana extravilan la ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriere hala Bdul Unirii SM

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

123 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Cabinet stomatologic in Germania

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

350 €
/ lună 0.88 € / mp / lună

Inchiriez Hala depozit birou incinta Rachel Sat ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

400 mp utili