Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800.000 €
/ lună 22.41 € / mp / lună

Teren de vanzare/inchiriere/concesiune, 80.326 ...

Aurel Vlaicu, Satu Mare

80.326 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

216.000 €
/ lună 36.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

5.967 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

270.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de vanzare, 9000 mp, Zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

2 camere
9.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

1.500.000 €
/ lună 46.30 € / mp / lună

Teren de vanzare, 32400 mp, Zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

32.400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

550 €
/ lună 7.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 71 mp, zona Aure ...

Aurel Vlaicu, Satu Mare

71 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
15

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat, 250 mp, zona Titulescu

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

328.000 €
/ lună 41 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 8000 mp, zona Titu ...

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

65.000 €
/ lună 114.64 € / mp / lună

Teren intravilan, 567 mp, zona Titulescu

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

567 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan, 1000 mp, zona Titulescu

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

500 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

De inchiriat Hale/Spatii Comerciale /Spatii Pro ...

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

9.000 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

199.000 €
/ lună 233.57 € / mp / lună

Pont - de vanzare teren intravilan Titulescu, l ...

Titulescu, Satu Mare

La ~5km distanță

852 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

950 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

De inchiriat 2 Spatii Ultracentrale in Satu Mar ...

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

55 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
13

1.650 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu de birouri ULTRACENTRAL

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 300mp, 650 mp curte, zona Belt ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale de depozitare,atel ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale 15o-800mp

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.200 mp utili
7.200 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1 €
/ lună

Inchiriez spatii industriale;atelier,hale de pr ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.815 €
/ lună
1.500 €
12.96 € / mp / lună

Spațiu de ÎNCHIRIAT CENTRAL

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

140 mp utili
2023
Agenție

Mai mult de un an
10

2.500 €
/ lună
3.500 €
6.25 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Central, Strada Iuliu Maniu

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

490 €
/ lună

Spatiu comercial zona centrala de inchiriat ( I ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Hala de inchiriat, o incapere, 300 mp, zona Rac ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

6.300 €
/ lună 12.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 494mp utili, zon ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

494 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez vand hala in oras strada Cerbului

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

550 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
18

1.300 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Birou de inchriat, 255 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

255 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
9

500 €
/ lună 5.38 € / mp / lună

Birou de inchriat, 93 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

93 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

389 €
/ lună 9.05 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial

Vest, Satu Mare

La ~5km distanță

43 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

8 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat Camere Frigo Congelare/Refrigerare ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili