Proprietăți unice: 231
Proprietari: 43
Agenție

Ieri
8

1.200 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ideal Restaurant ...

Botizului, Satu Mare

320 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
5

126.000 €
/ lună 63.86 € / mp / lună

Teren de vanzare Bercu Rosu

Bercu Roșu, Satu Mare

1.973 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
6

130.000 €
/ lună 72.22 € / mp / lună

Teren 1800 mp Parcelat in 3 Loturi Ideal Invest ...

Central, Satu Mare

1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
1

63.000 €
/ lună 63.89 € / mp / lună

Teren de vanzare Bercu Rosu

Bercu Roșu, Satu Mare

986 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

35.500 €
/ lună 70.58 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare in Cartier Marcus | ...

Central, Satu Mare

503 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
9

24.500 €
/ lună 6.81 € / mp / lună

Teren 3.600 m2 in Odoreu | 7 km de Satu Mare | ...

Central, Satu Mare

3.600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

120.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren extravilan, 5000 mp , zona Lucian Blaga

Lucian Blaga, Satu Mare

5.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

400 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere 2 Spatii comerciale Str.Mi ...

Mileniului, Satu Mare

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

10 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

INCHIRIERE Cabinete/Birouri imobil nou

Botizului, Satu Mare

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

12.000 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Vand 3 ha teren extravilan Aeroport Satu Mare

Central, Satu Mare

29.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
13

1.200 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat ideal Restaurant ...

Botizului, Satu Mare

320 mp utili
170 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2.100 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

5 ha teren intravilan intre Vetis si Oar

Central, Satu Mare

50.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
/ lună 6.12 € / mp / lună

Teren , Loc De Casa Medisa , 2.943 Mp

Central, Satu Mare

2.943 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

70.000 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Ofer spre vanzare teren intravilan Viile Satu M ...

Central, Satu Mare

4.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

700 €
/ lună 5 € / mp / lună

De Închiriat Spațiu birouri Careiului Satu Mare

Careiului, Satu Mare

140 mp utili
1E
2010
Agenție

1 lună în urmă
17

870 €
/ lună 10 € / mp / lună

Micro 17 | Spatiu comercial - 87 mp pe Independ ...

Micro 17, Satu Mare

87 mp utili
8E
1980
Agenție

2 luni în urmă
18

1.201 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

VIDEO | Spatiu comercial ULTRACENTRAL 106 mp + ...

Ultracentral, Satu Mare

106,77 mp utili
3E
1934
Agenție

2 luni în urmă
5

220 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

VIDEO - 14 Mai | Teren intravilan 1.001 mp | Re ...

14 Mai, Satu Mare

1.001 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

1.051 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

VIDEO | Vad excelent! Spatiu comercial 86 mp + ...

Cloșca, Satu Mare

86 mp utili
4E
1980
Agenție

8 luni în urmă
16

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 3 locuri de parcare in comp ...

Botizului, Satu Mare

50 mp utili
2024
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.143 €
/ lună
945 €
8.47 € / mp / lună

Birou 5 camere, 135mp, Satu Mare

Semicentral, Satu Mare

135 mp
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
2

968 €
/ lună
700 €
7.56 € / mp / lună

Birou 128mp, Satu Mare, 800 EUR

Semicentral, Satu Mare

128 mp
Demisol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

6.292 €
/ lună
5.200 €
16.43 € / mp / lună

Spații birouri Satu Mare (383 mp)

Semicentral, Satu Mare

383 mp
2E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

2.117 €
/ lună
1.750 €
17.64 € / mp / lună

Birou 120m², Satu Mare, €1750

Semicentral, Satu Mare

120 mp
Parter / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Spatiu comercial Satu Mare, Lucian Blaga

Soarelui, Satu Mare

211 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.815 €
/ lună
1.500 €
12.96 € / mp / lună

Spațiu de ÎNCHIRIAT CENTRAL

Ultracentral, Satu Mare

140 mp utili
2023
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

43.000 €
/ lună 54.78 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Vetis,strada Viorelelo ...

Central, Satu Mare

785 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 150 mp, zona centrala

Central, Satu Mare

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

199.000 €
/ lună 233.57 € / mp / lună

Pont - de vanzare teren intravilan Titulescu, l ...

Titulescu, Satu Mare

852 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

700 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru birou

Ultracentral, Satu Mare

85 mp utili