Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

2.800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Necopoi

Necopoi

1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

37.400 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren extravilan 3 parcele total 37.400 mp, lan ...

Homorodu de Jos

La ~5km distanță

37.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

36.000 €
/ lună 9.91 € / mp / lună

De vanzere teren

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3.632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

13.500 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Promotie! 10 ari (1.000 mp) la 13.500 disponibi ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

40.000 €
/ lună 16.63 € / mp / lună

Teren intravilan

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2.406 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

990 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

37 arii intravilan Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.000 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Viile Satu Mare teren inravilan de vanzare / Sz ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

110.000 €
/ lună 25.58 € / mp / lună

Teren intravilan 7km de la Satu Mare

Petin

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

32.500 €
/ lună 22.94 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, Petin

Petin

La ~10km distanță

1.417 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

95.000 €
/ lună 44.14 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu o cladire in construct ...

Petin

La ~10km distanță

2.152 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

24.500 €
/ lună 37.81 € / mp / lună

Teren Intravilan in Ambud

Ambud

La ~15km distanță

648 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

23.500 €
/ lună 42.73 € / mp / lună

Teren Intravilan Amati

Amați

La ~15km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

4.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren intravilan Paulesti 14.5m front 9ar/parce ...

Păulești

La ~15km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

3.500 €
/ lună 0.76 € / mp / lună

Teren de vanzare

Păulești

La ~15km distanță

4.590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

27.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Păulești

La ~15km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

16.000 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren imprejmuit 6,40 ha

Socond

La ~15km distanță

164.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

58.500 €
/ lună 48.75 € / mp / lună

Vand urgent teren intravilan 12 arii cu proiect ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~15km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100 €
/ lună 2 € / mp / lună

salon de frumusete

Carpați 1, Satu Mare

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

DE INCHIRIAT spatiu comercial SOARELUI

Soarelui, Satu Mare

La ~20km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Spatiu comercial Satu Mare, Lucian Blaga

Soarelui, Satu Mare

La ~20km distanță

211 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

51.945 €
/ lună 15 € / mp / lună

3463 mp teren intravilan Seini de vanzare, toat ...

Central, Seini

La ~20km distanță

3.463 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

57.550 €
/ lună 10 € / mp / lună

5755 mp teren intravilan Seini de vanzare, toat ...

Central, Seini

La ~20km distanță

5.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

CABINETE in imobil nou

Botizului, Satu Mare

La ~20km distanță

210 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.100 €
/ lună 4.15 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Cloșca, Satu Mare

La ~20km distanță

265 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial in Piata Somes, ...

Someș, Satu Mare

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

365.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

3.65 hectare teren partial intravilan Ciupercen ...

Ciuperceni

La ~20km distanță

36.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

20.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Teren intravilan cu puz aprobat locuri de case

Botiz

La ~20km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand loc de casa in Botiz

Botiz

La ~20km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3.000 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Vand locuri de casa in botiz

Botiz

La ~20km distanță

800 mp teren