Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

4.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren intravilan Paulesti 14.5m front 9ar/parce ...

Păulești

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

27.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Păulești

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

24.500 €
/ lună 37.81 € / mp / lună

Teren Intravilan in Ambud

Ambud

La ~5km distanță

648 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

58.500 €
/ lună 48.75 € / mp / lună

Vand urgent teren intravilan 12 arii cu proiect ...

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Lucian Blaga, Satu Mare

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

95.000 €
/ lună 44.14 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu o cladire in construct ...

Petin

La ~5km distanță

2.152 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

32.500 €
/ lună 22.94 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, Petin

Petin

La ~5km distanță

1.417 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3.800 €
/ lună 2.11 € / mp / lună

Vand teren 1.800 mp Alecu Russo zona rezidentia ...

Carpați 2, Satu Mare

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100 €
/ lună 2 € / mp / lună

salon de frumusete

Carpați 1, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Spatiu comercial Satu Mare, Lucian Blaga

Soarelui, Satu Mare

La ~5km distanță

211 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

DE INCHIRIAT spatiu comercial SOARELUI

Soarelui, Satu Mare

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

145.000 €
/ lună
140.000 €
131.82 € / mp / lună

Teren zona Soarelui accept schimb cu casa ofer ...

Soarelui, Satu Mare

La ~5km distanță

2 camere
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.100 €
/ lună 4.15 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Cloșca, Satu Mare

La ~5km distanță

265 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial in Piata Somes, ...

Someș, Satu Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

10 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

INCHIRIERE Cabinete/Birouri imobil nou

Botizului, Satu Mare

La ~5km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
13

1.200 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat ideal Restaurant ...

Botizului, Satu Mare

La ~5km distanță

320 mp utili
170 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale de depozitare,atel ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale 15o-800mp

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.200 mp utili
7.200 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1 €
/ lună

Inchiriez spatii industriale;atelier,hale de pr ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

123 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Cabinet stomatologic in Germania

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.59 € / mp / lună

chirie ore zile

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

17 mp utili
20 mp teren
4E
1977
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

1.000 €
/ lună
700 €
12.99 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat - Cu ...

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.050 €
/ lună
950 €
10.50 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial central

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.999 €
/ lună 5.00 € / mp / lună

Spatiu comercial casa central de inchiriat

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.490 €
/ lună 4.26 € / mp / lună

Oferim spre inchiriere spa?iu comercial 350mp

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

420 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Inchiriez birou in zona ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

23.500 €
/ lună 31.33 € / mp / lună

Teren in Noroieni cu proiect si autorizatie de ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

18.000 €
/ lună
20.000 €
9 € / mp / lună

Teren 20 ari cu gradina si cabana extravilan la ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2.000 mp teren