Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

350.000 €
/ lună 34.65 € / mp / lună

10.100Mp Teren Constructii Intravilan Potigrafu ...

Potigrafu

10.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
8

135.000 €
/ lună 13.39 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | 10.083 MP | DN1, ...

Gorgota

La ~5km distanță

10.083 mp teren
2E
Agenție

10 luni în urmă
17

34.500 €
/ lună 20.63 € / mp / lună

Teren in Poienari Apostoli, 21 E\/mp, Avantajos ...

Poienarii Apostoli

La ~5km distanță

1.672 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

150.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan 7500mp fs 38m DN1

Lupăria

La ~5km distanță

7.500 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

18.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren 450/900cu utilitati si casa DN1 Ciolpani ...

Lupăria

La ~5km distanță

2 camere
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

120.207 €
/ lună
20 €
19.60 € / mp / lună

Terenuri intravilane de vanzare| Ciolpani |Acce ...

Lupăria

La ~5km distanță

6.133 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1850m

Lupăria

La ~5km distanță

1.850 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

176.600 €
/ lună 4 € / mp / lună

4 /mpTeren agricol extravilan Puchenii Mari-PH, ...

Puchenii Mari

La ~5km distanță

44.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

22.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan 1900 mp Puchenii Mosneni aproa ...

Puchenii Mari

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

70.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

4 /mp Teren agricol extravilan Puchenii Mari Pr ...

Puchenii Mari

La ~5km distanță

17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Prahova

Crivina

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 19.97 € / mp / lună

Ciolpani,Piscu, Str Campului, Muzeu Atelier Pis ...

Piscu

La ~5km distanță

1.252 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, oportunitate excel ...

Piscu

La ~5km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

16.000 €
/ lună 24.58 € / mp / lună

LOTURI REZIDENTIALE 651 MP Ciolpani-Piscu Ilfov

Piscu

La ~5km distanță

651 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

45.000 €
/ lună 21.66 € / mp / lună

Teren intravilan cu facilitati si imprejurimi n ...

Piscu

La ~5km distanță

2.078 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

78.800 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren pentru constructie casa cu utilitati in C ...

Piscu

La ~5km distanță

3.152 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
6

30.900 €
/ lună 11.83 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan, industrial, in Ploies ...

Moara

La ~5km distanță

2.613 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Extravilan

Balta Doamnei

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

3.750 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriem atelier productie PAVAJE utilat comp ...

Ciolpani

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
6

34.900 €
/ lună 49.57 € / mp / lună

Teren 704 mp Silistea Snagovului vecinatate Pad ...

Ciolpani

La ~5km distanță

704 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Service - spalatorie auto Ciolpani DN1

Ciolpani

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Service - spalatorie auto Ciolpani DN1

Ciolpani

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

331 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

Hala industriala Ciolpani , parcelabila intre 7 ...

Ciolpani

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
5

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Izvorani | Lotur ...

Ciolpani

La ~5km distanță

500 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
1

107.864 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Ciolpani 6536mp teren intravilan DN1

Ciolpani

La ~5km distanță

6.536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

24.000 €
/ lună 36.92 € / mp / lună

Oferta: Loturi 650 mp intravilan Izvorani, Ilfo ...

Ciolpani

La ~5km distanță

650 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

24 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Intravilan centru Ciolpani

Ciolpani

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

291.000 €
/ lună 30.96 € / mp / lună

Ciolpani Padurea Snagov - zona Orangerie, Mega ...

Ciolpani

La ~5km distanță

9.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

7.990 €
/ lună 4.36 € / mp / lună

Teren extravilan Snagov, ID: R2884549

Ciolpani

La ~5km distanță

1.831 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

36.500 €
/ lună 73 € / mp / lună

Izvorani Teren construibil imediat 500 mp utili ...

Ciolpani

La ~5km distanță

500 mp teren