Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

37.000 €
/ lună 13.31 € / mp / lună

Vand teren intravilan Comuna Blojoi, Sat Ploies ...

Rafinaria Vega, Ploiești

2.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu

Rafinaria Vega, Ploiești

100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatii de inchiriat Ploiesti Ultracentral (zona ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

105 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

13.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

PWP Bucharest North, hale depozitare, productie ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

10.625 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

WDP Industrial Park Paulesti, hale de inchiriat ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2.500 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
10

450 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial stradal in Ploiesti ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

75 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

imobiliare

Central, Ploiești

La ~5km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.250 €
/ lună 37.88 € / mp / lună

Spatiu birouri Parc industrial 305 mp

Central, Ploiești

La ~5km distanță

33 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
23

250 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii birouri de la 20 mp pana la 2000 mp, zon ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
2.000 mp
2008
Agenție

10 luni în urmă
8

3.155 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Central, 350 ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

350,56 mp
Etaj 2 / 3
2008
3E
Agenție

10 luni în urmă
8

16.275 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat 2500 - 5000 mp , ...

Exterior Nord, Ploiești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez, in Ploiesti, spatiu ptr depozitare s ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, in Ploiesti, ultra ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
7E
1985
Agenție

Mai mult de un an
12

250 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri de la 20 mp pana la 1 ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
1.000 mp
1955
Agenție

Mai mult de un an
23

601 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 90 mp, Ultracentral, ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp utili
2E
1930
Agenție

11 luni în urmă
9

1.400 €
/ lună 10.61 € / mp / lună

Spatiu 6 camere, Ploiesti, zona ultracentrala

Central, Ploiești

La ~5km distanță

132 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

650 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Birouri, Comercial, etc Ultra ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

110 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună
1.000 €

Vila de inchiriat 5 camere str Ion Creanga Ploi ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

2.500 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in Ploiesti, zon ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

688 mp utili
1924
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Ploiesti Sud Spatiu comercial birou de inchiria ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

21 mp utili
1E
Agenție

10 luni în urmă
9

1.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

Vila pentru birouri, Ploiesti, Bulevardul Indep ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

6 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

CANTACUZINO Podul Inalt-spatiu birouri,depozita ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
19

651 €
/ lună 5.43 € / mp / lună

Spatiu birouri 120mp, Ultracentral, Ploiesti

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
1960
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

393 €
/ lună 17.09 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Ploiești

La ~5km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

393 €
/ lună 17.09 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Central, Ploiești

La ~5km distanță

23 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

1.080 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Central, 180 ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

180 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.570 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii comerciale Ploiesti

Central, Ploiești

La ~5km distanță

215 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
20

3.990 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Hala cu suprafata de 2100 mp si spatii de birou ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2.050 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu pentru diverse activități ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

240 mp utili
1E
Agenție

7 luni în urmă
4

495 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – Parter, 9 ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp utili
1E