Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

5.500 €
/ lună 4.78 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: HALA DE INCHIRIAT

Poștei - Bucov, Ploiești

Agenție

Mai mult de un an
16

4.500 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu conercial S P 2E, in Ploiesti, zona bari ...

Poștei - Bucov, Ploiești

825 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

piata agroalimentara

Poștei - Bucov, Ploiești

3.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
13

4.850 €
/ lună 5.04 € / mp / lună

HALA + BIRORI//960 MP//ZONA BEREASCA

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

962 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
15

17.000 €
/ lună 4.86 € / mp / lună
17.500 €

HALA PRODUCTIE 3500MP//ZONA BEREASCA

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

3.500 mp utili
3.600 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
14

500 €
/ lună 4.27 € / mp / lună

Inchiriere spatiu 117 mp, in Ploiesti, zona Ber ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

117 mp utili

Agenție

11 luni în urmă
8

4.555 €
/ lună 5 € / mp / lună

HALA PRODUCTIE/DEPOZITARE//BIROURI//ZONA DEDEMA ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

911 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

10.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

HALA PRODUCTIE/POD RULANT /2000MP/ ZONA BEREASC ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

2.000 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
9

322 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in Ploiesti, Strada ...

Bereasca, Ploiești

La ~5km distanță

68 mp utili
1E
2008
Agenție

Mai mult de un an
9

250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birou, cladire eleganta, P ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

20 mp utili
2E
1955
Agenție

7 luni în urmă
10

551 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri P+M, zona Bulevardul ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
1E
1990
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 2 camere, in Ploiesti ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

54 mp utili
8E
1986
Agenție

10 luni în urmă
12

13.992 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriere Showroom / Cladire Multifunctionala

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

2.400 mp utili
2E
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

474 €
/ lună 15.80 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 30 mp, langa Afi, P ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

30 mp utili
1E
2000
Agenție

10 luni în urmă
12

1.198 €
/ lună 8.56 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere Vila zona Gheorgh ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

7 camere
140 mp
1940
Agenție

3 luni în urmă
14

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriere cladire birouri P+2, Gheorghe Doja, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
2000
Agenție

3 luni în urmă
8

1.980 €
/ lună 9 € / mp / lună

Oferta ROANDY -Spatiu comercial pretabil pentru ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

220 mp utili
1E
1900
Agenție

10 luni în urmă
7

4.797 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Gheorghe Doja, zona ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

900 mp utili
3E
1998
Agenție

3 luni în urmă
17

999 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu birouri 100mp, central, renovat, Ploiest ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2005
Agenție

10 luni în urmă

1.499 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat in zona Centrala

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
20

1.500 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, in Ploiesti, zona Gh. Do ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

175 mp utili
2014
Agenție

1 lună în urmă
15

401 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Inchiriere apartament pentru birouri, Ghe Doja, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

60 mp utili
8E
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

201 €
/ lună 16.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou, Ploiesti, zona central ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

12 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
9

600 €
/ lună 12.24 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ploiesti, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

49 mp utili
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Spatiu comercial 13 mp de inchiriat zona Ultrac ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

13 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
9

400 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchirieri Birouri zona Gheo ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
36,21 mp
1990
Agenție

9 luni în urmă
16

4.798 €
/ lună 7.44 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii comerciale

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

645 mp utili
2E
2007
Agenție

5 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu pentru mica industrie, labora ...

Transilvaniei, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp utili
300 mp teren
3E
Agenție

4 luni în urmă
11

645 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Casa noua de inchiriat, curte (zona relaxare), ...

Transilvaniei, Ploiești

La ~5km distanță

81 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 645 € și 650 €
Agenție

4 luni în urmă
19

1.100 €
/ lună 16.92 € / mp / lună

Spatiu comercial, parter de bloc, stradal, Ploi ...

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

65 mp utili
1988