Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

200 mp utili
1990

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
21

2.989 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Spațiu industrial de 600mp de închiriat în zona ...

Traian, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
4

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu Comercial Zo ...

Traian, Ploiești

La ~5km distanță

70 mp utili
1E
1990
Agenție

5 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu pentru mica industrie, labora ...

Transilvaniei, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp utili
300 mp teren
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
12

1.198 €
/ lună 8.56 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere Vila zona Gheorgh ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

7 camere
140 mp
1940
Agenție

9 luni în urmă
9

400 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchirieri Birouri zona Gheo ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
36,21 mp
1990
Agenție

9 luni în urmă
16

4.798 €
/ lună 7.44 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii comerciale

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

645 mp utili
2E
2007
Agenție

10 luni în urmă

1.499 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat in zona Centrala

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

250 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Spatiu comercial 13 mp de inchiriat zona Ultrac ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

13 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

1.500 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, in Ploiesti, zona Gh. Do ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

175 mp utili
2014
Agenție

2 luni în urmă
13

861 €
/ lună
999 €
7 € / mp / lună

Spațiu comercial Birouri/ Notariat, Zona Centra ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

123 mp utili
1E
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 861 € și 999 €
Agenție

1 lună în urmă
6

201 €
/ lună 16.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou, Ploiesti, zona central ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

12 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
14

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriere cladire birouri P+2, Gheorghe Doja, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
2000
Agenție

3 luni în urmă
8

1.980 €
/ lună 9 € / mp / lună

Oferta ROANDY -Spatiu comercial pretabil pentru ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

220 mp utili
1E
1900
Agenție

2 luni în urmă
9

726 €
/ lună
600 €
14.82 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ploiesti, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

49 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
15

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriere apartament pentru birouri, Ghe Doja, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

60 mp utili
1990
Agenție

10 luni în urmă
7

4.797 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Gheorghe Doja, zona ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

900 mp utili
3E
1998
Agenție

3 luni în urmă
17

999 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu birouri 100mp, central, renovat, Ploiest ...

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2005
Agenție

7 luni în urmă
7

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

//SPATIU COMERCIAL//REZIDENTA//

Gheorghe Doja, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
14

600 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Inchiriere apartament 4 camere pentru birouri, ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

88 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.590 €
/ lună 17.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT IN ZONA REPUBLICI ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

490 €
/ lună 14 € / mp / lună

De inchiriat-spatiu comercial B-dul Republicii ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL IN ZONA REPUBLICII

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

40 mp utili
1990
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

590 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

62 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.300 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Proprietar -inchirez spatiu comercial - restaur ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

2.300 €
/ lună 10.90 € / mp / lună

//SPATIU COMERCIAL// ULTRACENTRAL//

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

211 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
25

1.499 €
/ lună 4.05 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 370 mp, in Ploiesti, ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

370 mp utili
1E
1999
Agenție

5 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu comercial parter de bloc, Ploiesti, Repu ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

96 mp utili
10E
1982
Agenție

2 luni în urmă
6

870 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Inchiriere casa pentru birouri, Republicii, Plo ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

110 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

650 €
/ lună 5.70 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat (apart4 camere )114 ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

114 mp utili