Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 8.62 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat | 290 mp | Barier ...

Exterior Est, Ploiești

Agenție

9 luni în urmă
7

2.800 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu de birou z ...

Exterior Est, Ploiești

15 camere
500 mp
2017

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
15

3.303 €
/ lună 5.55 € / mp / lună

Hala industriala constructie noua, in Tatarani, ...

Exterior Sud, Ploiești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

150 €
/ lună 6 € / mp / lună

Ploiesti garaj de inchiriat

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 398 mp, compartimentabil St ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

398 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
25

600 €
/ lună 1.58 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu de birouri ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

13 camere
380 mp
1923
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu depozit ?i spa?iu pentru croit ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
10

9.350 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Depozit temperatura controlata în zona Ve ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 5.48 € / mp / lună

Inchiriez-vand apartament pentru firma

Central, Ploiești

La ~5km distanță

73 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
20

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birou, zona Ultracentrala

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

20 mp
Parter / 2
1960
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.600 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Spatiu comercial central Ploiesti

Central, Ploiești

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10.000 €
/ lună 277.78 € / mp / lună

Vand magazin pia?a Nord

Central, Ploiești

La ~5km distanță

36 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU DE INCHIRIAT , ULTR ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
1969
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.100 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATII INDUSTRIALE PLOIESTI, ZONA BU ...

Est, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
5

4.500 €
/ lună 26.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat C. D. Gherea 1

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatii oferite spre inchiriere la MODEXIM SCM P ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

121 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
9

5.500 €
/ lună 12.44 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona Ultracentra ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

442 mp utili
8E
Agenție

10 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat, zona Sud, 200 m ...

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
12

3.665 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Ultracentral ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

407,31 mp
4E
Agenție

10 luni în urmă
1

12.555 €
/ lună 4.05 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat, zona Exterior V ...

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

500 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

LOGICOR Ploiesti - Parc Industrial In Dezvoltar ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

9.825 €
/ lună 393 € / mp / lună

Vand afacere la cheie,

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

1.800 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu birouri, ultracentral 20-200 mp

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

600 mp
Agenție

10 luni în urmă
20

3.990 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Hala cu suprafata de 2100 mp si spatii de birou ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2.050 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

2.900 €
/ lună 7.25 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT ULTRACENTRAL

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

400 mp utili
1992
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

2.950 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
1990
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

5.500 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL ULTRACENT ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
2022
Agenție

9 luni în urmă
9

1.480 €
/ lună 7.47 € / mp / lună

Spatiu birouri in Ploiesti, zona Centrala - Rud ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

198 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,480 € și 1.500 €
Agenție

8 luni în urmă
19

651 €
/ lună 5.43 € / mp / lună

Spatiu birouri 120mp, Ultracentral, Ploiesti

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
1960
Agenție

3 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial , etaj 2 , ultracentral , Ploi ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
5E
1996