Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Inchiriere

Filipeștii de Târg

280 mp utili
760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat Filipe?tii de Tar ...

Filipeștii de Târg

2.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat Filipestii de Tar ...

Filipeștii de Târg

640 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez Hala Filipe?tii de Padure.

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25.500 €
/ lună
26.000 €
16.40 € / mp / lună

Teren de vanzare Prahova, Filipestii de Padure

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

1.555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

596 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Vand sau Inchiriez

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

vanzare teren intravilan, 2.500 mp. in Com. Fil ...

Filipeștii de Pădure

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiul

Nedelea

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

105.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de Vanzare Plus Cladire

Călinești

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

33.000 €
/ lună 22.65 € / mp / lună

Teren intravilan/livada nuci

Mărginenii de Sus

La ~5km distanță

1.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

51.320 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intavilan | 2566mp | Darmanesti Dambovita

Mărginenii de Sus

La ~5km distanță

2.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

890.000 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Teren Intravilan 59 900 mp

Florești

La ~5km distanță

59.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

304 €
/ lună 5.07 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Florești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

299 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Frizerie coafor Baicoi central

Băicoi

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

41.500 €
/ lună 23.45 € / mp / lună

Teren intravilan Baicoi (Tufeni)

Central, Băicoi

La ~10km distanță

1.770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

288 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Băicoi

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial parter central 175mp

Ultracentral, Băicoi

La ~10km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Baicoi-Prahova

Central, Băicoi

La ~10km distanță

2.530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

47.000 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren de construit 1000mp, utilitati si acces f ...

Central, Băicoi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

23 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren 1500 mp intravilan Baicoi

Central, Băicoi

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

75.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren intravilan 5400 mp in BAICOI PRAHOVA cu d ...

Central, Băicoi

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren parcelabil cu constructii si utilita ...

Central, Băicoi

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan,Baicoi/Tufen/landa biserica

Central, Băicoi

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

299 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Spatiu comercial Baicoi Frizerie Coafor

Central, Băicoi

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu cu teren de inchiriat

Moreni

La ~10km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2.841mp - Moreni -Dambovita

Moreni

La ~10km distanță

2.841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

5.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Vant teren extravilan

Central, Moreni

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Moreni

Central, Moreni

La ~10km distanță

625 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

57 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 3663mp, Moreni, Da ...

Central, Moreni

La ~10km distanță

3.663 mp teren