Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

50.000 €
/ lună 23.69 € / mp / lună

Teren intravilan ghiosesti 2111 mp

Ghioșești, Comarnic

2.111 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

47.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan + casa demolabila cu utilitati ...

Ghioșești, Comarnic

2.350 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

230.000 €
/ lună 19.17 € / mp / lună

Teren intravilan Comarnic cartier ghiosesti 120 ...

Ghioșești, Comarnic

12.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

32.000 €
/ lună 44.02 € / mp / lună

2 terenuri parcelate, Breaza 840 m Podul Corbul ...

Ghioșești

La ~5km distanță

727 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

120.000 €
/ lună 37.99 € / mp / lună

Vanzare 3159 mp TEREN INTRAVILAN Vatra Sat, ora ...

Galmeia, Comarnic

La ~5km distanță

3.159 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 4.400 mp Comarnic | liniste, priveliste s ...

Periferie, Comarnic

La ~5km distanță

4.400 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand doua terenuri alaturate in Comarnic.

Vatra Satului, Comarnic

La ~5km distanță

3.036 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
18

26.000 €
/ lună 12.14 € / mp / lună

Teren Intravilan, 2142 Mp, Comarnic Prahova, Po ...

Podul Lung, Comarnic

La ~5km distanță

2.142 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

219 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Magazin Podul Lung Comarnic, Prahova

Podu Lung

La ~5km distanță

112 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19.000 €
/ lună 44.08 € / mp / lună

Teren 431mp Prahova Comarnic 10km pina la Sinai ...

Posada, Comarnic

La ~5km distanță

431 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

169.000 €
/ lună 19.53 € / mp / lună

Teren panoramic | Breaza de Sus | 8655 mp | Pot ...

Breaza de Sus

La ~5km distanță

8.655 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

35 €
/ lună 35 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Breaza, Prahova

Breaza de Sus

La ~5km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

16.900 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan Breaza cartier Nistoresti Prah ...

Breaza de Sus

La ~5km distanță

676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

96.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Breaza, jud. Prahova.

Breaza de Sus

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

55.670 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Talea

La ~5km distanță

5.567 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
3

29.000 €
/ lună 26.32 € / mp / lună

Teren intravilan 1.102 mp de vanzare in Breaza

Valea Târsei

La ~5km distanță

1.102 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

37.000 €
/ lună 16.66 € / mp / lună

Teren intravilan 2221 mp Breaza / Strada Ocinei ...

Valea Târsei

La ~5km distanță

2.221 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

42.000 €
/ lună 16.96 € / mp / lună

Teren de vanzare

Surdești

La ~5km distanță

2.477 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

30.000 €
/ lună 26.76 € / mp / lună

Vanzare teren Breaza, vedere panoramica, asfalt

Valea Târsei

La ~5km distanță

1.121 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

33.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare : Breaza-(cartier Nistoresti)

Nistorești

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

36.500 €
/ lună 33.77 € / mp / lună

Teren de vanzare Nistoresti-Breaza 1081mp

Nistorești

La ~5km distanță

1.081 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

65.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Valea Doftanei

Secăria

La ~5km distanță

2.500 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
5

253.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren Extravilan 23.000 mp | Valea Doftanei-Sec ...

Secăria

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

117.546 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren intravilan 4521mp langa padure-valea Doft ...

Secăria

La ~5km distanță

4.521 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

65.000 €
/ lună 15.85 € / mp / lună

Teren intravilan secaria

Secăria

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

178.000 €
/ lună 107.68 € / mp / lună

Teren cu deschidere la lac Valea Doftanei, Prah ...

Secăria

La ~5km distanță

1.653 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Doftanei

Secăria

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valea Doftanei

Secăria

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20 € și 25 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Valea Doftanei (Negras)

Secăria

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

65.000 €
/ lună 14.35 € / mp / lună

Vanzare teren cu casa batraneasca Secaria Praho ...

Secăria

La ~5km distanță

4.530 mp teren