Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

576 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Ultracentral-Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

32 mp utili
32 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

381 €
/ lună 7.62 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pia?a (de jos) Fra?i ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

33.000 €
/ lună
38.000 €
60 € / mp / lună

Teren intravilan Slatina

Central, Slatina

La ~5km distanță

550 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

52.000 €
/ lună 120.93 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Strehareti, langa lac si ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez sala 104mp

Central, Slatina

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

150 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.100 €
/ lună 5.61 € / mp / lună

Fosta cafenea Art Delia Spatiu Comercial Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

196 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 1.36 € / mp / lună

Inchiriere teren 1100 mp cu cladire si 2 garaje ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

968 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren Ranca

Central, Slatina

La ~5km distanță

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

59.900 €
/ lună
65.000 €
119.80 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare -500 m.p. cu PUZ aprob ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.000 €
/ lună 124 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare

Central, Slatina

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

574 €
/ lună 4.56 € / mp / lună

Depozit Hala de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

126 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
20

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

700 mp utili
2012
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Slatina

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

270.000 €
/ lună 262.90 € / mp / lună

Teren intravilan - 1027 mp, str. Popa Sapca, Sl ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.027 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

110 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren str. Oituz

Central, Slatina

La ~5km distanță

650 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

25.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren 200 mp cu Container Ideal Depozitare/Week ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1 camere
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

300 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez depozit 54 mp

Central, Slatina

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

500 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

inchiriez teren 5000mp ptr parc fotovoltaic

Central, Slatina

La ~5km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

850 €
/ lună 11.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 77mp, visavis de Mar ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

32.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Vand teren intravilan Slatina

Central, Slatina

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Ter. intravilan 871 mp, langa Slatina, asfalt/u ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

871 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Slatina

La ~5km distanță

781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

100.000 €
/ lună 1,818.18 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Central, Slatina

La ~5km distanță

55 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

231 €
/ lună 14.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Slatina

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

134.400 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren zona centrala (carrefour)

Central, Slatina

La ~5km distanță

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan, 2000 m2, in Slatina-Olt.

Central, Slatina

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
5

26.800 €
/ lună 17.67 € / mp / lună

Curtisoara teren intravilan 1517 mp la strada p ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.517 mp teren