Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

1.815 €
/ lună
1.500 €
6.05 € / mp / lună

Spații birouri Slatina, - 300 mp

Gară, Slatina

La ~5km distanță

300 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Dau spre inchiriere 40 mp de spatiu comercial i ...

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriez Vand Spatiu Comercial

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
1 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Inchiriez chioscuri comerciale Slatina - zona B ...

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Piata in Zahana!

Zahana, Slatina

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

1.999 €
/ lună 5.37 € / mp / lună

Nou! Sp. Birouri, P+1E, S=372 mp., zona Parcul ...

Tineretului, Slatina

La ~5km distanță

372 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu

Progresul II, Slatina

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

6.050 €
/ lună
5.000 €
13.57 € / mp / lună

Slatina central, imobil modern pt clinica, biro ...

Crișan, Slatina

La ~5km distanță

3 camere
446 mp
Parter
2005
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

700 mp utili
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Ter. intravilan 871 mp, langa Slatina, asfalt/u ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

871 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

134.400 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren zona centrala (carrefour)

Central, Slatina

La ~5km distanță

672 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

293.120 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren 1832 mp Slatina UTILITATI Ideal casa sau ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.832 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

59.328 €
/ lună 4 € / mp / lună

Planul I 14.832 mp Slatina bucla Drum Expres DX ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

14.832 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare -500 m.p. cu PUZ aprob ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

100 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial

Ultracentral, Slatina

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

280 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Teren de vanzare 1250 mp Str. Plevnei

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

290 €
/ lună 11.60 € / mp / lună

Spatiu comercial 25mp Primaverii 17 intersectie ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vind sau inchiriez teren intravilan

Central, Slatina

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

19.613 €
/ lună 35.66 € / mp / lună

Vand teren langa Olt vis-a-vis de Prodecor

Central, Slatina

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

448.500 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan 6900 mp D=65 ml, pretabil cart ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

1.090 €
/ lună
901 €
13.13 € / mp / lună

Spațiu comercial de 83.6mp de închiriat în zona ...

Est, Slatina

La ~5km distanță

83,6 mp utili
4E
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

50.400 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren Langa Uzina de Aluminiu ALRO la Strada Pr ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

7.758 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren Ranca

Central, Slatina

La ~5km distanță

350 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

59.900 €
/ lună 126.64 € / mp / lună

Teren intravilan 473 mp in Slatina zona Strehar ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

473 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial premium, 200700 mp, parcare in ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

700 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand 2500 mp teren intravilan pe str. Recea in ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

850 €
/ lună 11.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 77mp, visavis de Mar ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

77 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
4

27.200 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Slatina

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

32.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Vand teren intravilan Slatina

Central, Slatina

La ~5km distanță

500 mp teren