Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

42.000 €
/ lună 57.85 € / mp / lună

Teren intravilan + proiect locuinta + autorizat ...

Găneasa

726 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

55 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren de vanzare ganeasa ilfov

Găneasa

400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

38 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara 38,80 eur/mp

Slătioara

La ~5km distanță

1.340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 4.24 € / mp / lună

Inchiriez - Vand

Slătioara

La ~5km distanță

236 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

330.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan

Slătioara

La ~5km distanță

6.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara, str Zavoiului, 5000 ...

Slătioara

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Slatioara-Olt, doua deschideri ...

Slătioara

La ~5km distanță

3 camere
2.238 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

36.736 €
/ lună 32 € / mp / lună

Vand teren intravilan Proaspeti Curtisoara

Proaspeți

La ~5km distanță

1.148 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

44 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan de 1100 mp, la 2,5 km de Slati ...

Proaspeți

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan langa slatina (proaspeti, curt ...

Proaspeți

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21.000 €
/ lună 38.18 € / mp / lună

Terenuri intravilane (locuri de casa)

Proaspeți

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

70.000 €
/ lună 38.98 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1796 mp, deschidere 30 m, ...

Piatra

La ~5km distanță

1.796 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren agricol Piatra OLT 8900 mp

Piatra

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

79 €
/ lună 5.27 € / mp / lună

ofer spre inchiriere garaj exclus activitati co ...

Orașul de Jos, Slatina

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez spatiu

Progresul II, Slatina

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

574 €
/ lună 17.94 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-Ultracentral-Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

32 mp utili
32 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

379 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pia?a (de jos) Fra?i ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

236 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Pia?a de jos, Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Central, Slatina

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.100 €
/ lună 5.61 € / mp / lună

Fosta cafenea Art Delia Spatiu Comercial Slatin ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

196 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

150 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

968 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

270.000 €
/ lună 262.90 € / mp / lună

Teren intravilan - 1027 mp, str. Popa Sapca, Sl ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1.027 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau de vanzare

Exterior Vest, Slatina

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

25.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren 200 mp cu Container Ideal Depozitare/Week ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

1 camere
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

5100 mp Intravilan Perieti, Olt

Central, Slatina

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

110 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren str. Oituz

Central, Slatina

La ~5km distanță

650 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

52.000 €
/ lună 120.93 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Strehareti, langa lac si ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.000 €
/ lună
65.000 €
124 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare

Central, Slatina

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

569 €
/ lună 4.52 € / mp / lună

Depozit Hala de inchiriat

Central, Slatina

La ~5km distanță

126 mp utili