Proprietar
Proprietăți unice: 42
Proprietari: 31
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

390.000 €
/ lună 4.88 € / mp / lună

Teren cu posibilitate obtinere ATR parc fotovol ...

Sud, Caracal

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

43 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parcele de vanzare pentru case/Caracal str. art ...

Central, Caracal

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

24.000 €
/ lună 24.74 € / mp / lună

Teren intravilan Caracal , 970mp, deschidere 23 ...

Central, Caracal

970 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

43 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parcele de vanzare pentru case/Caracal, str. Ar ...

Central, Caracal

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

175 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare Caracal (2.650 mp)

Central, Caracal

2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

7.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Închiriez Spațiu Comercial NOU 600 mp - str. Cr ...

Central, Caracal

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

33.000 €
/ lună 47.14 € / mp / lună

Teren intravilan , zona linistita

Central, Caracal

700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

600.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren Intravilan 15.000 Mp

Central, Caracal

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

410 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

de inchiriat spatiu comercial zona centrala

Central, Caracal

57 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

10.345 €
/ lună
8.550 €
10.89 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / OLT

Ultracentral, Caracal

950 mp utili
3E
2026
Agenție

2 luni în urmă
4

15.488 €
/ lună
12.800 €
19.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / OLT

Ultracentral, Caracal

800 mp utili
3E
2026
Agenție

2 luni în urmă
6

1.548 €
/ lună
1.280 €
19.35 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / OLT

Ultracentral, Caracal

80 mp utili
3E
2026
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

43 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Caracal Str. Artarului - lotur ...

Central, Caracal

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial NOU 600 mp Vizibilit ...

Central, Caracal

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

22.000 €
/ lună 47.21 € / mp / lună

Vand teren intravilan, 466 mp

Central, Caracal

466 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Caracal

Central, Caracal

720 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

1.280.000 €
/ lună 44.46 € / mp / lună

Teren 28.788m + Hale industriale + Sediu Firma

Nord, Caracal

28.788 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
3

130 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren ultracentral in cartier rezidential

Ultracentral, Caracal

7.155 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

TEREN ultracentral intravilan construibil

Ultracentral, Caracal

11.760 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
1

70 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

VAND 3 LOTURI - Str Primaverii nr 19

Central, Caracal

600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

25.800 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan 682mp, Caracal, zona in dezvol ...

Central, Caracal

645 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

665 €
/ lună 27.71 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Hcc

Exterior Vest, Caracal

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat/vanzare Caracal ( ...

Exterior Vest, Caracal

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

21 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Caracal, accept schimb.

Caracal

4.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

2.450 €
/ lună 10.12 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat S-250-400 mp,zona ...

Caracal

242 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

11.779 €
/ lună 117.79 € / mp / lună

Direct proprietar

Central, Caracal

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

850 €
/ lună 12.14 € / mp / lună

INCHIRIERE

Central, Caracal

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Showroom

Central, Caracal

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

999 €
/ lună 12.49 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Caracal-Olt, str. ...

Central, Caracal

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.287 €
/ lună 6.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial-Zona Centrala-Vad Ex ...

Central, Caracal

200 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Caracal, județul Olt

Caracal, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Analizând piața spațiilor comerciale de închiriat, Imoradar24.ro îți prezintă cele mai importante informații:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere este de aproximativ 640 euro, cu oferte ce încep de la 399 euro și ajung până la 2.450 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 90 m², cu cele mai mari proprietăți având 320 m² și cele mai mici de 24 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 55% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 130 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: 9% dintre proprietăți au 3 sau mai multe camere, oferind opțiuni variate pentru diferite tipuri de afaceri.

Caracal reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești gata să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!