Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

14.000 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Teren de vanzare - intravilan

Urecheni

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

200 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Urecheni

350 mp utili
1.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
3

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spa?iu comercial situat Central

Petricani

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial DN15, Dumbrava Ro?i ...

Dumbrava

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

35.000 €
/ lună 50.51 € / mp / lună

Proprietar vand teren intravilan in Piatra neam ...

Dumbrava

La ~5km distanță

3 camere
693 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

27.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Loturi teren Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 3.37 € / mp / lună

Spa?iu industrial Hala/Atelier 487 mp si 999 mp ...

Dumbrava

La ~5km distanță

445 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
15

20.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Teren de vanzare Dumbrava Rosie 20.000 Euro 900 ...

Dumbrava

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

200.000 €
/ lună 606.06 € / mp / lună

vand casa cu spatiu comercial la parter

Târpești

La ~10km distanță

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

111 €
/ lună

PF inchiriez sau schimb mult teren din Comuna T ...

Timișești

La ~10km distanță

Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 4.13 € / mp / lună

Teren intravilan - Timisesti, Neamt

Timișești

La ~10km distanță

10.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Blebea

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.500 €
/ lună 3.89 € / mp / lună

Teren 9900 mp - Lot agricol intravilan si extra ...

Războieni

La ~10km distanță

9.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

8.164 €
/ lună 1 € / mp / lună

Complex hale depozitare - productie Iasi, Cioho ...

Miroslovești

La ~10km distanță

8.164 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

7.020 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala depozitare - productie Iasi, Ciohorani, 35 ...

Miroslovești

La ~10km distanță

3.510 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

95.000 €
/ lună 61.01 € / mp / lună

Oportunitate Teren intravilan Motca - Deschider ...

Moțca

La ~10km distanță

1.557 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

41.000 €
/ lună 20.50 € / mp / lună

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

600 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Vand inchiriez spatiu comercial Tg. Neamt

Târgu Neamț

La ~10km distanță

1.000 mp utili
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat separat impreuna, zona gara ...

Târgu Neamț

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Tg. Neamt

Târgu Neamț

La ~10km distanță

100 mp utili
100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

864 €
/ lună 17.28 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiul comercial in Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

10 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Oportunitate Business Spa?ii Premium de Inchiri ...

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

35.000 €
/ lună 3.89 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

9.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

1.500.000 €
/ lună 81.08 € / mp / lună

Vanzare in Tg Neamt teren + 600MP hale metalice

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

18.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

23.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren suprafata 2300 metri patrati, 10 metru pa ...

Târgu Neamț

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

47.000 €
/ lună 7.12 € / mp / lună

Teren de vazare Humulesti Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

6.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

6.894 €
/ lună 3.91 € / mp / lună

Hale industriale de închiriat în Tg Neamț

Periferie, Târgu Neamț

La ~10km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

2.200.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Teren intravilan + constructii Tg Neamt

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.100.000 €
/ lună 611.11 € / mp / lună

Vanzare cladire

Târgu Neamț

La ~10km distanță

1.800 mp utili