Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
1

39.000 €
/ lună 22.94 € / mp / lună

Teren Trifesti, intravilan, zona centrala, 1.70 ...

Trifești

1.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

25.000 €
/ lună 23.61 € / mp / lună

Teren - Roman -Trifesti - iesire la lac - livad ...

Trifești

1 camere
1.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

19.500 €
/ lună 6.20 € / mp / lună

Teren de vanzare

Trifești

3.147 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 zile în urmă
3

20.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren Intravilan - 3600mp - Forasti, Falticeni

Giulești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

36.000 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp in Loc.Ros ...

Giulești

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

29.900 €
/ lună 2.99 € / mp / lună

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN cu 25ml front str ...

Giulești

La ~5km distanță

10.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Teren intravilan Simionesti 1500 mp

Cordun

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

17.500 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vand teren 500 mp Cordun

Cordun

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

26.750 €
/ lună 53.50 € / mp / lună

Vand lot de casa 500 m2

Cordun

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Cladire+teren dulcesti/corhana centru 1000mp

Corhana

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

20 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

PROPRIETAR: Spatiu Comercial Ultra-Central - Bd ...

Central, Roman

La ~10km distanță

58 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
10

3.025 €
/ lună 5.37 € / mp / lună

De inchiriat HALA de depozitare,productie,birou ...

Central, Roman

La ~10km distanță

563 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

486 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez Birou 70 m2 in Roman / Cabinet /Sediu ...

Central, Roman

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Inchiriez anunt Roman

Central, Roman

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

950 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spa?iu pentru birou / salon / cabinet (38 mp)

Central, Roman

La ~10km distanță

38 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

15.000 €
/ lună 26.36 € / mp / lună

De vanzare loc de casa in Trifesti, suprafata d ...

Central, Roman

La ~10km distanță

569 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

147 €
/ lună 3.68 € / mp / lună

Spatiu depozitare

Central, Roman

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

500 mp teren loc de casa in Roman.

Central, Roman

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.900 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, situat in Horia, 6 ...

Central, Roman

La ~10km distanță

6.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

460 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Imobil cu 3 camere, in vecinatatea Primariei Ro ...

Central, Roman

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Exclusivitate!De inchiriat clinica medicala, di ...

Central, Roman

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

11.000 €
/ lună 22.31 € / mp / lună

De vanzare teren la munte pentru cabana!Suprafa ...

Central, Roman

La ~10km distanță

493 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

De vanzare loc de casa in comuna Sagna,suprafat ...

Central, Roman

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

De vanzare loc de casa in Roman, suprafata de 5 ...

Central, Roman

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

28.500 €
/ lună 24.46 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan de 1165mp, in carti ...

Central, Roman

La ~10km distanță

1.165 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

85.500 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vand Teren Piatra Neam - Roman

Central, Roman

La ~10km distanță

9.500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

182 €
/ lună 4.79 € / mp / lună

Spațiu pentru birou / salon / cabinet (38 mp)

Central, Roman

La ~10km distanță

38 mp utili
4E
1978
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren // suprafata 5000 mp Roman curent apa ing ...

Central, Roman

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

750 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

spațiu comercial DE ÎNCHIRIAT

Ultracentral, Roman

La ~10km distanță

60 mp utili
4E
1990
Agenție

4 luni în urmă
7

36.000 €
/ lună 37.82 € / mp / lună

Teren pentru casa in oras

Central, Roman

La ~10km distanță

952 mp teren