Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

41.000 €
/ lună 20.50 € / mp / lună

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

600 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Vand inchiriez spatiu comercial Tg. Neamt

Târgu Neamț

La ~5km distanță

1.000 mp utili
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.100.000 €
/ lună 611.11 € / mp / lună

Vanzare cladire

Târgu Neamț

La ~5km distanță

1.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat separat impreuna, zona gara ...

Târgu Neamț

La ~5km distanță

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Tg. Neamt

Târgu Neamț

La ~5km distanță

100 mp utili
100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

29 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan zona Garii Tg.Neamt zona ...

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

1.534 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

99.000 €
/ lună 92.52 € / mp / lună

Teren de vanzare 1.070 m2 in total, zona centra ...

Târgu Neamț

La ~5km distanță

1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

35.000 €
/ lună 3.89 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

862 €
/ lună 17.24 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiul comercial in Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial DN15, Dumbrava Ro?i ...

Dumbrava

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

27.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Loturi teren Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren , Targu Neamt, intravilan, toate utilitat ...

Humulești

La ~10km distanță

1.690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

59.150 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 1690 mp, intravilan, toate utilitatile

Humulești

La ~10km distanță

1.690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

25: Vand 1687 mp teren intravilan Humulestii No ...

Humulești

La ~10km distanță

1.687 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Teren intravilan

Vânători-Neamț

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

111 €
/ lună

PF inchiriez sau schimb mult teren din Comuna T ...

Timișești

La ~10km distanță

Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 4.13 € / mp / lună

Teren intravilan - Timisesti, Neamt

Timișești

La ~10km distanță

10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

200.000 €
/ lună 606.06 € / mp / lună

vand casa cu spatiu comercial la parter

Târpești

La ~10km distanță

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Nemtisor jud Neamt

Nemțișor

La ~10km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

200 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Urecheni

La ~10km distanță

350 mp utili
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

14.000 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Teren de vanzare - intravilan

Urecheni

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

390 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial situat in Brosteni - ...

Central, Broșteni

La ~15km distanță

104 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren la munte, Brosteni, Suceava

Central, Broșteni

La ~15km distanță

5.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.111 €
/ lună 4.34 € / mp / lună
987 €

Inchiriere Hala-ideala-/activitati industriale/ ...

Agapia

La ~15km distanță

256 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren constructii+livada in Filioara jud N ...

Filioara

La ~15km distanță

2.571 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.111 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

De inchiriat

Vadu Moldovei

La ~15km distanță

600 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Bogdanesti

Bogdănești

La ~15km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

42.000 €
/ lună 16.80 € / mp / lună

Teren (Sub Coasta) Calimanesti

Bogdănești

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

34.200 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Teren intravilan Varatec, Neamt

Văratec

La ~15km distanță

3.424 mp teren