Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
3

87.000 €
/ lună 62.14 € / mp / lună

Teren str. Petru Movila

Pârâul Mare

1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

146 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez teren spatiu pamant 1000 m2 Ceahlau D ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

330.000 €
/ lună 25.38 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in localitatea Ceah ...

Ceahlău

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

43.000 €
/ lună 7.96 € / mp / lună
45.000 €

Teren intravilan

Ceahlău

La ~5km distanță

5.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
3

80.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Teren 2500 mp, la strada, Ceahlau,, locatie per ...

Ceahlău

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

87.500 €
/ lună 51.47 € / mp / lună

1700mp teren intravilan perf drept, Ceahlau lan ...

Ceahlău

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

42.000 €
/ lună 59.07 € / mp / lună

Teren 711mp Hangu / DN GROZAVESTI

Chirițeni

La ~5km distanță

711 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren la Grozavesti, pe malul lacului Bica ...

Chirițeni

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
16

61.000 €
/ lună 20.96 € / mp / lună

Teren cu vedere deosebita

Chirițeni

La ~5km distanță

2.910 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 9000 mp teren Grozavesti com Hanguu

Hangu

La ~5km distanță

9.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

45.000 €
/ lună 29.61 € / mp / lună

Teren 1,520mp Hangu / Strada Principala

Hangu

La ~5km distanță

1.520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

139.272 €
/ lună 28 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Hangu

La ~5km distanță

4.974 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in satul Bistricioara,comuna Ceahlau ...

Bistricioara

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50.000 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Teren cu casa de vanzare negociabil

Roșeni

La ~5km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

Preț necomunicat

Hala Spa?ioasa ?i Luminoasa

Poiana Teiului

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren pe drumul Manastirii Petru Voda

Petru Vodă

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren cu vedere panoramica la Toaca si lacul Bi ...

Ruginești

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

28.500 €
/ lună 19.97 € / mp / lună

Teren cu deschidere la drumul national impreuna ...

Bradu

La ~10km distanță

1.427 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

34.000 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

Vand teren Potoci

Potoci

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

400.000 €
/ lună 22.77 € / mp / lună

Teren sat Bradu com.Grinties Jud. Neamt

Pintic

La ~15km distanță

17.570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale de inchiriat

Bicaz

La ~15km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

700 €
/ lună 6.73 € / mp / lună

Spatiu comercial Bicaz ultracentral 104 mp

Ultracentral, Bicaz

La ~15km distanță

104 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
10

360 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial, Bicaz– Preț 3 ...

Central, Bicaz

La ~15km distanță

30 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

118 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez camera 17m2 birou, spatiu comercial, ...

Central, Bicaz

La ~15km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Izvorul Alb Bicaz

Central, Bicaz

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

59.000 €
/ lună 595.96 € / mp / lună

Oportunitate Teren cu Casa renovabila Sat Secu ...

Tașca

La ~15km distanță

99 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 2.22 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial si casa in comuna Pa ...

Stejaru (Farcașa)

La ~20km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

192 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Inchiriaz spa?iu comercial

Tulgheș

La ~20km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

40.000 €
/ lună 5.96 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 6710 mp in Tulghes, Hargh ...

Tulgheș

La ~20km distanță

6.710 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

50.000 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Terende vanzare 4.300 mp Brates-Tarcau,Neamt-Po ...

Brateș

La ~20km distanță

4.300 mp teren