Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

5 zile în urmă
14

380 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Spatiu prestari servicii (cu extras de carte fu ...

Horia

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.500 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Ofer spre chirie spatiu comercial 110 MP centra ...

Horia

110 mp utili
110 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

149.000 €
/ lună 21.01 € / mp / lună

Teren 7.092 mp cu PUZ aprobat + Autorizatie / i ...

Horia

7.092 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

400 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Inchiriez hala + teren 500 mp in Horia (Neam?) ...

Horia

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

300 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Ofer spre chirie Teren in Horia ,910 MP 18,50 M ...

Horia

910 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.100 €
/ lună 4.89 € / mp / lună

De inchiriat

Roman

La ~5km distanță

225 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

300 €
/ lună 1.76 € / mp / lună

Teren Ultracentral de Inchiriat

Roman

La ~5km distanță

170 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10.000 €
/ lună 833.33 € / mp / lună

spatiu de vanzare

Roman

La ~5km distanță

12 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2.000 €
/ lună 3.51 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial Roman

Roman

La ~5km distanță

570 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

250.000 €
/ lună 961.54 € / mp / lună

Magazin in Centrul Comercial 990euro mp

Roman

La ~5km distanță

260 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

De Inchiriat- Hala industriala moderna cu birou ...

Central, Roman

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

800 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

De închiriat – Spațiu comercial complet mobilat ...

Central, Roman

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

157 €
/ lună 8.72 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Roman

La ~5km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

800 €
/ lună 2.24 € / mp / lună

Inchiriez hala 357 mp - Echipament pt service a ...

Nord, Roman

La ~5km distanță

357 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

320 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Hala in Cotu-Vame?

Central, Roman

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 0%COMISION

Central, Roman

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Proprietar! Ofer spre inchiriere-120 mp-etaj ca ...

Central, Roman

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 300mp, Pietonal Stef ...

Central, Roman

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

900 €
/ lună 6.92 € / mp / lună
1.000 €

ofer spre inchiriere spa?iu comercial

Central, Roman

La ~5km distanță

130 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.000 €
Agenție

5 luni în urmă
5

6.000 €
/ lună 1.88 € / mp / lună

Teren ideal pentru sta?ie EV, combustibil, logi ...

Central, Roman

La ~5km distanță

3.184 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, zona Gara - OMV, ...

Roman

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
18

487.000 €
/ lună 1,132.56 € / mp / lună

Cladire ?i teren pentru investi?ie, central Rom ...

Central, Roman

La ~5km distanță

430 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

460 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Imobil cu 3 camere, in vecinatatea Primariei Ro ...

Central, Roman

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Roman, in zona M ...

Central, Roman

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

500 mp teren loc de casa in Roman.

Central, Roman

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 7.94 € / mp / lună

De vanzare teren in Trifesti, zona centrala, 25 ...

Central, Roman

La ~5km distanță

3.147 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

486 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez Birou 70 m2 in Roman / Cabinet /Sediu ...

Central, Roman

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

294 €
/ lună 7.35 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Roman

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hale de inchiriat si de vanzare in diferite zon ...

Central, Roman

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
7

350 €
/ lună 1 € / mp / lună

Str Chimiei Hala Productie Depozitare

Central, Roman

La ~5km distanță

350 mp utili
1.000 mp teren