Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
3

110.400 €
/ lună 64.98 € / mp / lună

Teren intravilan premium de vanzare Moara Nica, ...

Drăgănești

1.699 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
10

48.000 €
/ lună 10.21 € / mp / lună

Teren de vanzre Horodniceni Suceava

Brusturi

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

41.000 €
/ lună 20.50 € / mp / lună

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

27.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Suceava, Draguseni, teren cu casa batraneasca, ...

Drăgușeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 98 mp Draguseni

Drăgușeni

La ~5km distanță

98 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

23.000 €
/ lună 2.61 € / mp / lună

Teren de vanzare Mihaesti .

Oglinzi

La ~5km distanță

8.821 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.111 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

De inchiriat

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

600 mp utili
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

2.000 €
/ lună 5.43 € / mp / lună

SE INCHIRIAZA Spatiu Productie/Depozitare/Desfa ...

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

368 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

600 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Vand inchiriez spatiu comercial Tg. Neamt

Târgu Neamț

La ~10km distanță

1.000 mp utili
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

6.894 €
/ lună 3.91 € / mp / lună

Hale industriale de închiriat în Tg Neamț

Periferie, Târgu Neamț

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.100.000 €
/ lună 611.11 € / mp / lună

Vanzare cladire

Târgu Neamț

La ~10km distanță

1.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat separat impreuna, zona gara ...

Târgu Neamț

La ~10km distanță

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren depozitare, showroom, de la 200mp la 2000 ...

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
18

2.160 €
/ lună 4 € / mp / lună

Depozitare, productie, showroom, hala 540mp, zo ...

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

1E
Agenție

2 luni în urmă
20

4.800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala depozitare, productie, showroom, de la 600 ...

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Tg. Neamt

Târgu Neamț

La ~10km distanță

100 mp utili
100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

29 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan zona Garii Tg.Neamt zona ...

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

1.534 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

99.000 €
/ lună 92.52 € / mp / lună

Teren de vanzare 1.070 m2 in total, zona centra ...

Târgu Neamț

La ~10km distanță

1.070 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

2.200.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Teren intravilan + constructii Tg Neamt

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

10 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Oportunitate Business Spa?ii Premium de Inchiri ...

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

35.000 €
/ lună 3.89 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

9.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

720 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial Tg. Neamt centru, 48mp, aproap ...

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

48 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

862 €
/ lună 17.24 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiul comercial in Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.500.000 €
/ lună 81.08 € / mp / lună

Vanzare in Tg Neamt teren + 600MP hale metalice

Central, Târgu Neamț

La ~10km distanță

18.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Lunca (Vânători-Neamț)

La ~10km distanță

500 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Blebea

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Bogdanesti

Bogdănești

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

42.000 €
/ lună 16.80 € / mp / lună

Teren (Sub Coasta) Calimanesti

Bogdănești

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 3.900 mp Fantana Mare - Deschidere E85 la ...

Dumbrăvița

La ~10km distanță

3.900 mp teren