Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Gheorghe Doja

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

4.500 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala pentru produc?ie sau ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

1.100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hale, copertine

Depozite, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriat spatii comerciale, depozite, birouri

Depozite, Târgu Mureș

La ~5km distanță

900 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

40 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

3.900 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

De inchiriat restaurant complet echipat, pe ter ...

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

300 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

950.000 €
/ lună 94.76 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

10.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1.530 €
/ lună 18.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de tnchiriat

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan

Nazna

La ~5km distanță

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan este parcelat!

Nazna

La ~5km distanță

9.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

981 €
/ lună 10.90 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Nazna

La ~5km distanță

90 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

24.000 €
/ lună 30.73 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN Nazna-Sincraiu de Mures

Nazna

La ~5km distanță

781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.900 €
/ lună 12.67 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial 150 m zona TopMed ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial zona centrala

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

8 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez spalatorie auto, service vulcanizare ...

Piața Armatei, Târgu Mureș

La ~5km distanță

330 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

200 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

De inchiriat 2 birouri in cladire de birou, sem ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12.345 €
/ lună

Inchirez teren jud. Mures

Calea Sighisoarei, Târgu Mureș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

42.000 €
/ lună 54.62 € / mp / lună

Teren construibil 769 mp - Str. Ceangailor, Tg. ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

769 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

109.990 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Teren intravilan 6000 mp, Sancraiu de Mures, Nu ...

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan Sancraiu de Mures

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60.000 €
/ lună 52.17 € / mp / lună

Vand teren 11,5 arii sau schimb!

Sâncraiu de Mureș

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

75 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Inchirez garaj in Targu-Mures in centru

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

5.000 €
/ lună 7.12 € / mp / lună

Restaurant complet func?ional pe malul Mure?ulu ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

702 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

599 €
/ lună 9.66 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu birouri/servicii - Complex ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

62,7 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

32.500 €
/ lună
22.500 €
21.67 € / mp / lună

Teren watman 1500 m2

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
20

250 €
/ lună 4.63 € / mp / lună

Cabinete mobilate pentru psihoterapie - Pia?a M ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

54 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.500 €
/ lună
1.575 €
16.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral de 90mp

Ultracentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

576 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial sau pentru birouri

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

80 mp utili