Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12.500 €
/ lună 2.91 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Sărmașu

4.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
1

27.393 €
/ lună 2.82 € / mp / lună

Licitatie Publica Teren Intravilan 9723 Mp Sarm ...

Sărmășel

La ~5km distanță

9.723 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

191 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau schimb teren intravilan 2ha si constr. ...

Cămărașu

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

192 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

6.5 ha intravilan-Parc industrial/logistic . Po ...

Cămărașu

La ~5km distanță

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

191 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau schimb teren intravilan 2ha si constr. ...

Cămărașu

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

192 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

6.5 ha intravilan-Parc industrial/logistic . Po ...

Cămărașu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

25.522 €
/ lună 19.63 € / mp / lună

Casa veche cu teren intravilan jud. Mures Mihes ...

Miheșu de Câmpie

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

660.000 €
/ lună 0.94 € / mp / lună

Vand teren agricol Mihesu de Campie, Mures

Miheșu de Câmpie

La ~10km distanță

700.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

25.522 €
/ lună 19.63 € / mp / lună

Casa veche cu teren intravilan jud. Mures Mihes ...

Miheșu de Câmpie

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.000 €
/ lună 2.76 € / mp / lună

Inchiriere Vanzare constructie, Comuna Mociu, j ...

Mociu

La ~10km distanță

362 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Teren de vanzare in Soporul De Campie

Soporu de Câmpie

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.000 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Vand teren intravilan Com.Suatu

Suatu

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Râciu

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Vand teren intravilan Caianu/Cluj

Căianu

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

687 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Teren intravilan, 25 ari, cu toate utilitatile, ...

Papiu Ilarian

La ~20km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

0 €
/ lună

Inchiriez teren in cluj 200 euro

Sub Coastă

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare colonia

Tritenii de Jos

La ~20km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

19.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Vand teren extravilan in satul Savadisla

Sava

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

75 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren Stolna comuna Savadisla 2000 mp

Sava

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

38.000 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

teren agricol extra si intravilan in santejude ...

Sântejude

La ~25km distanță

700.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren cu cf intre Cojocna si Iuriu de Camp ...

Cojocna

La ~25km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

27 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Cojocna

La ~25km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

17.000 €
/ lună 5.15 € / mp / lună

Vand teren agricol

Botoș

La ~25km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

52.500 €
/ lună 21.88 € / mp / lună

Vand casa batraneasca la 20km de Cluj+ 2400mp t ...

Corpadea

La ~25km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren 1000 mp.ptr. casa Corpadea/Apahida

Corpadea

La ~25km distanță

1.119 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Hala metalica si birouri de inchiriat

Băla

La ~25km distanță

1.600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 2000 mp Gadalin (Jucu)

Gădălin

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.533 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Teren intravilan 800 mp STRADAL DJ162A Cozma Mu ...

Cozma

La ~30km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

60.000 €
/ lună
65.000 €
31.58 € / mp / lună

Teren de vanzare

Sic

La ~30km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

24.900 €
/ lună 8.30 € / mp / lună

Teren intravilan, 3000mp

Sic

La ~30km distanță

3.000 mp teren