Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
19

4.800 €
/ lună 3.35 € / mp / lună

Cladire de birouri / clinica medicala / spatiu ...

Central, Sângeorgiu de Pădure

1.432 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
13

55.000 €
/ lună 16.18 € / mp / lună

Domeniu de 3.400 mp cu traditionala casa, Suvei ...

Suveica

La ~10km distanță

2 camere
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

390 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu industrial de depozitare service de inch ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat proprietate industriala, hala de p ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

350 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

383 €
/ lună 4.51 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat pentru magazin, atelier sau ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

85 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
12

2.500 €
/ lună 2.21 € / mp / lună

Clădire industrială – Hale – Miercurea Nirajulu ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

23.000 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Teren 700mp in Miercurea Nirajului

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

70.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

350 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, 84 mp, Miercurea Nira ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

84 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

405 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez sp.comercial, de mag,alimentar,birou, ...

Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

81 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

422 €
/ lună 5.28 € / mp / lună

Spațiu comercial | Miercurea Nirajului

Est, Miercurea Nirajului

La ~10km distanță

80 mp utili
Agenție

Azi
2

5.000.000 €
/ lună 20.10 € / mp / lună

Teren 248734 aprox 25 Hectare, Parc Industrial

Găiești

La ~10km distanță

248.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

12.400 €
/ lună 31 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati

Lăureni

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

160.000 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

Teren agricol cu casa de lemn

Valea

La ~15km distanță

2 camere
9.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea

La ~15km distanță

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Goagiu

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

10.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

10 ari-, zona Vatman

Acățari

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

573.000 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Teren de vanzare Livezeni cu deschidere 110 m l ...

Ivănești

La ~15km distanță

21.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

56.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare

Ivănești

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Agenție

Ieri
7

402.000 €
/ lună 62.99 € / mp / lună

Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, ...

Ivănești

La ~15km distanță

6.382 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

33.200 €
/ lună 50 € / mp / lună

Loturi 424664 mp, utilitati complete, proiect i ...

Sânișor

La ~15km distanță

664 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

21.200 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren zona Livezeni Sanisor Certificat de Urban ...

Sânișor

La ~15km distanță

424 mp teren
Agenție

20 ore în urmă
4

180.000 €
/ lună 38.96 € / mp / lună

Teren intravilan | 7 parcele | Ivanesti (com. L ...

Sânișor

La ~15km distanță

4.620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

70 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan premium 1690 mp in Bozeni ...

Bozeni

La ~15km distanță

1.690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

96 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

De vanzare teren pentru gradina si cabana

Bozeni

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

73.000 €
/ lună
72.000 €
48.67 € / mp / lună

Teren intravilan 1763mp - Corunca, Bozeni la do ...

Bozeni

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

95.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren De Vanzare, 950 Mp ,Intravilan, Livezeni

Poienița

La ~20km distanță

950 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

19.000 €
/ lună 33.45 € / mp / lună

Teren intravilan, 568mp, zona Livezeni

Poienița

La ~20km distanță

568 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

650 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

Teren 1900 mp in Corunca zona Penny

Corunca

La ~20km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Parc Auto cu birou,garaj,1000mp teren cu deschi ...

Corunca

La ~20km distanță

2010
Agenție

3 luni în urmă
5

344.500 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren 5 300 Mp Intravilan De Vanzare, Str Bujor ...

Corunca

La ~20km distanță

5.300 mp teren