Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

490.000 €
/ lună 175 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Ideciu de Jos

2.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

79.000 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Teren intravilan Ideciu de Jos 6740mp

Ideciu de Jos

6.740 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

4.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Solovastru, langa R ...

Solovăstru

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

325.000 €
/ lună 14.98 € / mp / lună

FILM!22.300 mp,activ imobiliar cu valoare adaug ...

Solovăstru

La ~5km distanță

21.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

53.300 €
/ lună 15.23 € / mp / lună

Teren intravilan 35 arii opurtunitate investiti ...

Iernuțeni

La ~5km distanță

3.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Dumbravioara spre Ernei

Iernuțeni

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

150 €
/ lună 10 € / mp / lună

spa?ii de inchiriat in Reghin,centru

Reghin

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

170 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat Reghin

Reghin

La ~5km distanță

90 mp utili
1938
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

750 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial

Reghin

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat / hale depozitare ...

Reghin

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat

Reghin

La ~5km distanță

100 mp utili
2E
1904
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.815 €
/ lună
1.500 €
8.64 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat

Reghin

La ~5km distanță

210 mp utili
1E
1904
Agenție

1 lună în urmă
6

27.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare parcele de 600 mp

Central, Reghin

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Intravilan

Reghin

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

461 €
/ lună 15.37 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

10.000 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren agricol la E60 55 HECTARE

Central, Reghin

La ~5km distanță

550.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

393 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez imobil pentru firma birouri showroom ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spatiu Comercial Langa Kaufland Reghin Trafic M ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

110.000 €
/ lună 28.21 € / mp / lună

Teren de vanzare -Reghin - Viilor 3900 mp

Central, Reghin

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

420 €
/ lună 14.48 € / mp / lună

Spatiu comercial, central, 29 mp

Central, Reghin

La ~5km distanță

29 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

690.000 €
/ lună 21.36 € / mp / lună

Vand teren intravilan pentru dezvoltare imobili ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

32.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

24 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren Intravilan

Reghin

La ~5km distanță

950 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Spatiu comercial, Libertatii, 119 mp

Central, Reghin

La ~5km distanță

119 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 55 mp, langa Kau ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

38 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren 765 mp Bodogaia-Reghin, intabulat, intrav ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

452 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spatiu comercial/Birou/Cabinet - DE INCHIRIAT

Central, Reghin

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Intravilan Strada Dedradului

Reghin

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

720 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / hala depozitare ...

Central, Reghin

La ~5km distanță

180 mp utili