Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

45.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de vanzare zona carrefour

Schela Cladovei

450 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

399 €
/ lună 0.89 € / mp / lună

Teren spalatorie auto de inchiriat + magazin

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

399 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren / spalatorie auto de inchiriat + magazin

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

300 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren centura

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
3

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Centura -Walter Maracineanu( S ...

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

8.068 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

39.200 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren zona Walter 500MP - RATE - Prelungirea Li ...

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

48 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Walter Maracineanu

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.265 €
/ lună 6.49 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial strada chirie Drobet ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

195 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

115 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Intravilan Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.241 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

750 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial str. Traian

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

13 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale, zona centrala

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

255 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spa?iu comercial 30 mp, ideal biro ...

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

550 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

230 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez scaun coafor frizerie

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Depozit de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial, etaj 1,

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

180 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

1.251 €
/ lună
1.350 €
16.68 € / mp / lună

Spațiu comercial, Piața Mircea, Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

75 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial zona cu potential

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vanzare inchiriere spa?iu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial bld carol

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

77 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Dr.Tr.Severin 1500 mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună
1.500 €
11.82 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună
400 €
4.12 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial Drobeta-Tur ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

120 €
/ lună

CASA TINERETULUI - Spatii de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu central cu parcare privata

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

745 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună

Platformă industrială multifuncț ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.300 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Spațiu Modern - 191 mp - B-dul T. Vladimirescu

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

191 mp utili
4E
1997