Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

3.142 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Cota de 3/4 din teren extravilan-Izvoru Barzii, ...

Izvoru Bârzii

1.501 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

90.000 €
/ lună 39.47 € / mp / lună

Teren de vanzare

Halânga

La ~5km distanță

2.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat - Dr.Tr.Severin

Puținei

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren arenda

Malovăț

La ~5km distanță

23.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

37.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 750 m intravilan Balotesti , comuna Izvor ...

Balotești

La ~5km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Balotești

La ~5km distanță

1.260 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Intravilan Schitu Topolnitei (la apa)

Balotești

La ~5km distanță

2.527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

42 €
/ lună 0 € / mp / lună

Parcele de teren intravilan construibil zona fo ...

Dudașu

La ~5km distanță

11.268 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

17.000 €
/ lună
3.306 €
24.29 € / mp / lună

Vand teren Simian zona gara

Dudașu

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

33.990 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren Extravilan 4532 mp 7.5 /mp negociabil Dud ...

Dudașu

La ~5km distanță

4.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate de investitie, teren de vanzare

Breznița-Ocol

La ~5km distanță

65.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vanzare inchiriere spa?iu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial zona cu potential

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

12 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Ofer pentru inchiriere spa?ii comerciale

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

inchiriem post unghi de fuga,post stare tehnica ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

35 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

150 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

1.251 €
/ lună
1.350 €
16.68 € / mp / lună

Spațiu comercial, Piața Mircea, Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

75 mp utili
2020
Agenție

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial, etaj 1,

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez scaun coafor frizerie

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Depozit de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 10.000 mp Halinga

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial bld carol

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

65 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

77 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Dr.Tr.Severin 1500 mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună
400 €
4.12 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial Drobeta-Tur ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
17

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez sau vand spatiu comercial - magazin, ...

Ultracentral, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

1.600 mp utili
2006
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.300 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Spațiu Modern - 191 mp - B-dul T. Vladimirescu

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

191 mp utili
4E
1997
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu central cu parcare privata

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~10km distanță

745 mp utili