Proprietăți unice: 54
Proprietari: 42
Agenție

3 zile în urmă
3

625 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spațiu Comercial de Închiriat – ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

50 mp utili
4E
1989
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

175 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Inchiriez 2 spatii

Central, Drobeta-Turnu Severin

20 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 172 € și 175 €
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

440 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial in zona Centrala - 40 mp Utili ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
1920

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

191 €
/ lună 3.18 € / mp / lună

Inchiriere spatiu depozitare

Central, Drobeta-Turnu Severin

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.300 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Spațiu Modern - 191 mp - B-dul T. Vladimirescu

Central, Drobeta-Turnu Severin

191 mp utili
4E
1997
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1.738 €
/ lună 8.28 € / mp / lună

Birou, Spatiu | 210 mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

210 mp
Parter / 2
2002
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

24.999 €
/ lună 50.00 € / mp / lună

Parcele teren intravilan 461-502 mp Aeroport / ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

10 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial,b-dul Tudor Vladimir ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
40 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună
75.000 €

Teren Intravilan Centura Drobeta Turnu Severin ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Drobeta Turnu Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

4.168 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

33.500 €
/ lună 66.47 € / mp / lună

Teren intravilan 504 metri intrare din strada M ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

504 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez cladire 400mp+teren400mp. Locatie Gar ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu iesire la centura Dr. ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

600 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Inchiriez teren 1500mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

800 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Inchirie spa?iu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

1.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Spatiu comercial 51 mp Splaiul Mihai Viteazu pa ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

51 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

500 €
/ lună 0.53 € / mp / lună

Teren Bulevard Tudor Vladimirescu 937 mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

937 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

37.000 €
/ lună 37 € / mp / lună

Vand teren 1000 mp zona Walter

Central, Drobeta-Turnu Severin

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu central cu parcare privata

Central, Drobeta-Turnu Severin

745 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

400 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

130 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Teren Intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 80 mp central, vitrina mare, p ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

550 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Spatiu comercial Dunarea, renovat, AC

Central, Drobeta-Turnu Severin

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial zona cu potential

Central, Drobeta-Turnu Severin

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună 4.12 € / mp / lună
400 €

Vand sau inchiriez spatiu comercial Drobeta-Tur ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

29 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan cu iesire la E70 Centura Sever ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

894 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Drobeta-Turnu-Severin

Drobeta-Turnu-Severin, un oraș cu o istorie bogată și o poziție strategică pe malul Dunării, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Această zonă beneficiază de accesibilitate și un mediu comercial dinamic. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 790 euro, cu oferte care încep de la 20 euro și pot ajunge până la 100.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților comerciale este de 120 m², cu cele mai mari spații având până la 3.000 m² și cele mai mici de 21 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 960 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 44% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 128 de zile, indicând o piață activă.
  • Construcții recente: Doar 3% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce sugerează o piață stabilă.