Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

37.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 750 m intravilan Balotesti , comuna Izvor ...

Balotești

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Balotești

1.260 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

90.000 €
/ lună 39.47 € / mp / lună

Teren de vanzare

Halânga

La ~10km distanță

2.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate de investitie, teren de vanzare

Breznița-Ocol

La ~10km distanță

65.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat - Dr.Tr.Severin

Puținei

La ~10km distanță

4.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren arenda

Malovăț

La ~10km distanță

23.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona pacea

Gura Văii

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

550 €
/ lună 13.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Gura Văii

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50.000 €
/ lună 99.01 € / mp / lună

Vand teren zona carffour !

Gura Văii

La ~10km distanță

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

OFERTA Teren cu vedere la Dunare (negociabil)

Gura Văii

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

42 €
/ lună 0 € / mp / lună

Parcele de teren intravilan construibil zona fo ...

Dudașu

La ~10km distanță

11.268 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

17.000 €
/ lună
3.306 €
24.29 € / mp / lună

Vand teren Simian zona gara

Dudașu

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

33.990 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren Extravilan 4532 mp 7.5 /mp negociabil Dud ...

Dudașu

La ~10km distanță

4.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren comuna Ciresu jud. Mehedinti

Cireșu

La ~10km distanță

7.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.265 €
/ lună 6.49 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial strada chirie Drobet ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

195 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

115 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Intravilan Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

1.241 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vanzare inchiriere spa?iu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial zona cu potential

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

inchiriem post unghi de fuga,post stare tehnica ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez scaun coafor frizerie

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Depozit de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 10.000 mp Halinga

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial bld carol

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună
400 €
4.12 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial Drobeta-Tur ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
17

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez sau vand spatiu comercial - magazin, ...

Ultracentral, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

1.600 mp utili
2006
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu central cu parcare privata

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

745 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

120 €
/ lună

CASA TINERETULUI - Spatii de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță