Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

17 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind teren intravilan

Central, Târgu Lăpuș

3.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Intravilan loc potrivit pentru case Targu-Lapus ...

Central, Târgu Lăpuș

7.932 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Intravilan Rebreanu. Loc casa Targu Lapus

Central, Târgu Lăpuș

5.241 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan - Targu Lapus (Zona Lighe ...

Central, Târgu Lăpuș

8.732 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

12.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren de vinzare

Peteritea

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

15.900 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Vand Teren intravilan centru Comuna Cernesti

Cernești

La ~10km distanță

22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 3.76 € / mp / lună

Teren cu lac, in sat Izvoarele Com. Cernesti, j ...

Izvoarele

La ~15km distanță

13.300 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

22.000 €
/ lună 22.36 € / mp / lună

Teren de vanzare

Românești

La ~15km distanță

984 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

59.000 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Oaza de liniste in Copalnic Deal - Preluca Noua ...

Copalnic

La ~20km distanță

6.940 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Copalnic Manastur

Copalnic

La ~20km distanță

54.003 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.997 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare

Dosu Bricii

La ~20km distanță

42.997 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 13996 mp teren extravilan in loc. Rascruci ...

Dosu Bricii

La ~20km distanță

13.996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

650 €
/ lună 29.55 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 22 mp cu intrare din strada pr ...

Dosu Bricii

La ~20km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

1.112 €
/ lună 9.27 € / mp / lună

Spatiu firma 110 mp + curte mare + pana la 20 l ...

Dosu Bricii

La ~20km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare-Muntele Rece

Dosu Bricii

La ~20km distanță

3.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

55.000 €
/ lună 18.97 € / mp / lună

Teren intravilan, 2900 mp, 40 ml front, Sat Cor ...

Dosu Bricii

La ~20km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 703 mp Valea Ierii PLOPI cu CF ...

Dosu Bricii

La ~20km distanță

703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

8 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat centru

Dosu Bricii

La ~20km distanță

430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

1.890 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere in Cluj-Napoca spatiu pent ...

Dosu Bricii

La ~20km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren de inchiriat cluj

Dosu Bricii

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

1.650.000 €
/ lună 825 € / mp / lună

Teren 2000 mp Buna Ziua + concept 8 unitati pre ...

Dosu Bricii

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

8 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Dosu Bricii

La ~20km distanță

430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

7.000 €
/ lună 9.02 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, Calea Turzii

Dosu Bricii

La ~20km distanță

776 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

19 €
/ lună 1.58 € / mp / lună

Inchiriez camera cosmetica in spatiu comercial ...

Dosu Bricii

La ~20km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

2.100 €
/ lună 16.94 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 124mp Central, strad ...

Dosu Bricii

La ~20km distanță

124 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

1.050 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Coaș

La ~25km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

77.400 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan 4.300 mp Leordina ( Maramures ...

Rus

La ~25km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

42.500 €
/ lună 15.18 € / mp / lună

Teren intravilan 28 ari zona linistita, aproape ...

Coruia

La ~25km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

29.700 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan - Unguras, Maramures

Unguraș

La ~25km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

19.500 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 30 Ari (+anexa sura) - Gr ...

Groși

La ~25km distanță

3.000 mp teren