Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Hideaga

5.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 4.48 € / mp / lună

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 DN1C

Hideaga

6.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

37.000 €
/ lună 10.78 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 35 ari, Sat Mogoses ...

Mogoșești

La ~5km distanță

3.432 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

44.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren intravilan De Vanzare la DN

Satulung

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren 28 ari, drum principal

Satulung

La ~5km distanță

2.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

17.000 €
/ lună 19.59 € / mp / lună

Teren 868 mp | Zona retrasa | Utilitati la tere ...

Colțirea

La ~5km distanță

868 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

135.000 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Teren intravilan 10.000 mp plan | Utilitati in ...

Colțirea

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

29.900 €
/ lună 27.92 € / mp / lună

Tautii-Magheraus - TEREN DE VANZARE

Colțirea

La ~5km distanță

1.071 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Buzesti 14 ari 25 minute din Baia Mare

Buzești

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

650 €
/ lună 11.21 € / mp / lună

Spatiu comercial 58mp in incinta Super PROFI Ur ...

Posta

La ~5km distanță

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 2500mp Urziceni

Posta

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

34.900 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

teren intravilan 2900mp, priveliste, utilitati, ...

Fărcașa

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

Teren de vanzare parcele 500 mp cu proiect de c ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
7

31.500 €
/ lună 27.06 € / mp / lună

Teren intravilan de Vanzare in Bozanta Mare | S ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

1.164 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren pentru constructie ,20 ari,pozitie excele ...

Bozânta Mare

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

36.500 €
/ lună 20.96 € / mp / lună

Teren 17 ari Coltau

Coltău

La ~10km distanță

1.741 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

22.500 €
/ lună 26.22 € / mp / lună

Comision 0%, teren intravilan, 858 mp, proiect ...

Coltău

La ~10km distanță

858 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

19.500 €
/ lună 22.78 € / mp / lună

Teren de vanzare Coltau

Coltău

La ~10km distanță

856 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

23.000 €
/ lună 27.54 € / mp / lună

Coltau teren intravilan 835 mp, acces din 2 dru ...

Coltău

La ~10km distanță

835 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

Preț necomunicat

Vand teren intravilan trqvilqnt Coltau

Coltău

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

354 €
/ lună

Arendez teren 1,20 hectar la pod Ardusat

Ardusat

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

38.000 €
/ lună 1,727.27 € / mp / lună

Vind spatiu comercial.Somcuta

Central, Șomcuta Mare

La ~10km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

1.200 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand teren intravilan Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

La ~10km distanță

10.300 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

49.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in Somcuta Mare, Maramures!

Central, Șomcuta Mare

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

175.500 €
/ lună 2,700.00 € / mp / lună

Teren intravilan Recea

Recea

La ~10km distanță

65 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

57.000 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren intravilan | 30 ari | investitie ideala | ...

Recea

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

6 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Cazam grupuri muncitori

Recea

La ~10km distanță

150 mp utili
Agenție

Azi
5

600 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 180mp de inchiriat

Recea

La ~10km distanță

180 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

500 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Spațiu industrial Brutarie de închiriat în Rece ...

Recea

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

108.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Vand urgent teren in Merisor

Merișor

La ~10km distanță

10.000 mp teren